חיפוש באינדקס עסקים

היילי בולדווין וטיילור היל הן הדוברות החדשות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 6 פברואר 2017

L’OREAL PROFESSIONNEL מותג השיער המקצועי מס’ 1 בעולם, גאה להציג את הדוברות הבינלאומיות החדשות:

HAILEY BALDWIN  – הפאשניסטית הצעירה הכי פופולרית בהוליווד בימים אלו, עם למעלה מ- 8 מיליון עוקבים בעמוד האינסטגרם.  בעלת ייחוס משפחתי כבתו של השחקן סטיבן בולדוויין ואחייניתו של אלק בולדווין.
 
TAYLOR HILL  – דוגמנית על בת 19, אחת מהמלאכיות של ויקטוריה סיקרטס, חורכת מסלולים בשבועות האופנה ברחבי עולם ומתחזקת עמוד אינסטגרם של 6.8 מיליון עוקבים
בולדווין והיל תשמשנה כדוברות המותג בהשקות האסטרטגיות במהלך שנת 2017/8
היילי בולדווין תשמש כדוברת בקמפיין מראות השיער לשנת 2017 וקולקציית צבעי השיער החדשים של לוריאל פרופסיונל, כמו כן תוביל גם את קמפיין סדרת פרו פייבר לשיקום השיער.
היילי בולדווין ללוריאל פרופסיונל 2017 צילום יחצ חול
טיילור היל תשמש כדוברת למוצרי סדרת סרי אקספרט של לוריאל פרופסיונל ותוביל את קמפיין משחקי הצבע המהפכני של המותג שיושק בהמשך השנה.
• לדברי Marion Brunet, המנכ"לית העולמית של לוריאל פרופסיונל: "אנחנו שמחים ונרגשים לקבל את היילי בולדווין וטיילור היל אל משפחת לוריאל פרופסיונל.
שתיהן מייצגות את הדור החדש של נשים המכורות לאופנה ויודעות להביע את עצמן ואת אישיותן ולשנות עצמן דרך הבגדים והשיער בדיוק כמו עם איפור."
היילי בולדווין, בת ה- 20, וטיילור היל, בת ה- 19, נבחרו לשמש כדוברות החדשות של מותג השיער המוביל בעולם, לוריאל פרופסיונל.
בולדווין ידועה כאחת שאוהבת לשנות את צבע שיערה לעיתיים תכופות- נראתה תקופה עם שיער אפור, שנצבע לאחר מכן לוורוד ולאחרונה חזרה לבלונד המפורסם שלה, ולכן נבחרה לשמש כדוברת לקולקציית צבעי השיער החדשה מסדרת INOA האייקונית של לוריאל פרופסיונל, אשר נוצרה בשיתוף פעולה עם מעצבת האופנה הצרפתייה ונסה ברונו.
"זה מדהים איך צבע שיער יכול להשפיע על מצב הרוח שלי, אני ממש מרגישה היילי אחרת עם צבעי השיער האלו", אומרת בולדווין.
"אני מרגישה כבוד רב וגאווה גדולה לשמש כדוברת של לוריאל פרופסיונל.
שיער הוא אספקט חשוב ביותר בחיי המקצועיים ולכן אני צריכה לדאוג לו ולטפח אותו.
עכשיו אני יודעת כי שיערי יראה נפלא, בריא ובוהק לאורך כל הזמן"
לפי דבריה של טיילור היל אשר נבחרה לשמש כפרזנטורית של לוריאל פרופסיונל להשקות המוצרים מסדרת סרי אקספרט והקמפיין החדש ל"משחקי צבע" שיושק בהמשך השנה.
טיילור היל ללוריאל פרופסיונל 2017 צילום יחצ חול


עמוד זה נצפה: 546 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור