חיפוש באינדקס עסקים

הדרכות השתלמויות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 11 נובמבר 2007

לאחר שנים של ניסיון בעבודה במספרה ולאחר שהשתתף בתצוגות שיער רבות בארץ ובעולם, יוצא ניסו אשכנזי בקונספט מיוחד של סדרת השתלמויות למעצבים המעוניינים לשאוב את ההשראה ולקבל מידע "מאחורי הקלעים" ראה ועשה - ניסו אשכנזישל כל הטכניקות ו"סודות" מהמטבח, כאשר המטרה היא העברת הידע ברמה הגבוהה ביותר שניתן על בסיס הידע שצבר עם השנים.
המפגשים כוללים ידע תיאורטי וגם מעשי בתוספת טכניקות הניתנות ליישום באופן מהיר וללא עיכובים מיותרים. ניסו מאמין בשיטת "ראה ועשה" –  השתתפותכם בסדנאות תוך כדי צפייה בהדגמות תאפשר לכם לבחור בסופו של התהליך את הטכניקה הטובה ביותר בעינכם ואיתה לעבוד בהמשך הדרך לאחר סיום ההשתלמות.
מסביר ניסו: "במהלך הביקורים שלי בחו"ל, אני נחשף לסגנונות עבודה שונים ובוחר לעצמי את הטוב ביותר ומיישם את הדברים מיד עם חזרתי לארץ. מעבר לכך אני מפתח שיטות עבודה בתחומי הכימיה, עיצוב תספורות ועוד, זאת לאחר עבודה אינטנסיבית במספרה ולאחר זיהוי המגמות והפוטנציאל של כל אחת מלקוחותינו. סדרת ההשתלמויות שאנו מציעים מבוססת על קולקציית אופנת השיער לשנת 2008 אותה השקתי לאחרונה. קווים המבוססים על צבעי שיער דומיננטיים, שילובי גוונים אופנתיים ותספורות אופנה באורכים שונים".
החל מחודש נובמבר ניתן לקבל פרטים נוספים על מועד ההשתלמות הקרובה בטלפון: 050-8228696 או בטלפון: 03-5036678. ההדרכות מתבצעות בימים שני ושלישי בערבים בתיאום מראש ובתנאי להרשמה מוקדמת .

 עמוד זה נצפה: 357 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור