חיפוש באינדקס עסקים

גיורא שביט – תפקיד הפודרה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 6 נובמבר 2007

תפקיד הפודרה הוא בראש וראשונה לקבע את המייק-אפ ולמנוע ברק. במידה ומשתמשים רק במייק-אפ ללא הפודרה לשם מה? - גיורא שביטפודרה, יימרח המייק-אפ בעקבות כל מגע. כמו כן, המייק-אפ יימרח וייזל מהר יותר אם מזיעים, העור יראה מבריק ושאר האיפור (צלליות, סומק, עיפרון) יימרח גם הוא. זו הסיבה שיש להשתמש בפודרה. לפני שנדבר על האיך והמה בפידור, עלינו לבדוק קודם אילו סוגי פודרה קיימים בשוק.
ובכן, קיימים שני סוגים עיקריים: פודרת אבקה ופודרת אבן. שני סוגים אלה באים בגוונים שונים, המותאמים לפי גוון המייק-אפ. מובן שיש גם פודרה שקופה שאינה משנה את גוון המייק-אפ או העור. הפודרה השקופה מומלצת ביותר מאחר שבדרך כלל אין הפודרה תואמת בדיוק את גוון המייק-אפ.
הפודרה השקופה נראית בדרך כלל, בגוון ורדרד, צהבהב או לבן ואולם, על גבי העור אין היא משנה את הגוון. הפודרה האבקתית נקבעת טוב יותר במייק-אפ ולכן היא גם יעילה יותר.
יש לציין שהפודרה האבקתית משאירה סימני אבקה ומתפזרת לכל עבר במידה ומשתמשים בה בחוסר זהירות, אז נא לשים לב. פודרת אבן או פודרה דחוסה טובות לנשיאה בתיק. פודרה זו טובה לביצוע תיקונים במשך היום.
החסרון של האבקה הדחוסה נעוץ בכך שהיא לא נקבעת טוב על גבי המייק-אפ ולעיתים יוצרת כתמים של פודרה על גבי המייק-אפ.עמוד זה נצפה: 436 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור