חיפוש באינדקס עסקים

גיורא יצחקוב מסדר לך את הראש לקיץ

פורסם מאת: בתאריך: 31 יולי 2012

גיורא יצחקוב מסדר לך את הראש לקיץכולנו מכירים את התגובה של השיער ללחות הקיצית המעיקה. את ההתנפחות הבלתי מרוסנת שהורסת לך את התסרוקת בדקה. יחד עם זאת הקיץ מביא איתו בדרך כלל שלל אירועים, חתונות וסתם מסיבות שאת רוצה להגיע אליהן כשאת נראית במיטבך, עם שיער נפלא…

מה עושים? שאלנו את גיורא יצחקוב, מעצב שיער ואומן תסרוקות איך להתמודד:
"עיצוב שיער בקיץ היה פעם אתגר. היום אפשר לנצח את הלחות." – הוא מחייך בביטחון – "אם אנחנו יודעים על האירוע ומתכוננים לקראתו מראש, אני ממליץ להעניק לשיער טיפול הכנה בשמנים ומסיכות טיפוליות שיחזירו לשיער את הגמישות והברק, שיסגרו את השיער וימנעו במידה רבה חדירה של הלחות לשיער וניפוחו.

מעבר להכנה מראש יכול מעצב השיער שלך לעשות לא מעט על מנת להבטיח שהשיער ייראה נפלא לאורך כל הערב, גם בטכניקת העבודה שלו וכמובן גם בחומרי העיצוב בהם הוא משתמש. אם את רוצה תסרוקת בשיער פזור או בשיער אסוף, אם או בלי אביזרי שיער, את יכולה ליהנות משיער מסורק ומחמיא שלא יציק וינפח לך באמצע האירוע. התסרוקות של עונת הקיץ מאפשרות לנו מגוון גדול של סגנונות וקווי עיצוב. בין המראה הקלאסי , האסוף והמורם מהפנים שהוא מאוד נוח לקיץ, לבין השיער האסוף ברישול רומנטי מכוון, לבין סירוק השיער תוך השארתו פזור יש לנו מספר גדול של כיוונים.

כלקוחה את מחליטה על הכיוון הכללי של התסרוקת שלך, כמובן. אבל מרגע ההחלטה השאירי את הביצוע בידי מעצב השיער שלך וסמכי עליו שיעניק לך את מראה השיער עליו חשבת. אם האירוע מתקיים מתחת כיפת השמיים את חייבת לומר לו, כיון שאז הוא מסוגל להיערך לקראת מתקפת הלחות ולהעניק לשיער שלך הגנה מתאימה. את לא צריכה לדאוג לשיער שלך – בשביל זה יש מעצבי שיער מקצועיים."

עם תסרוקת של גיורא יצחקוב את באמת יכולה להסיר דאגה מליבך…
במספרה של גיורא את יכולה ליהנות מטיפולי הזנה לשיער. שיערך יקבל מנה אינטנסיבית של ויטמינים וחומרי הזנה ולחות ייחודיים,המוחדרים בשיטות שונות אל עומק השערה, עוטפים אותה ומשקמים את השיער הפגום.

לפרטים התקשרי: 03-9500506  

גיורא יצחקוב מסדר לך את הראש לקיץ
גיורא יצחקוב מסדר לך את הראש לקיץעמוד זה נצפה: 422 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור