חיפוש באינדקס עסקים

בניית ציפורניים בג’ל

פורסם מאת: barosh בתאריך: 9 מאי 2010

בניית ציפורניים בג’ל שונה בבסיסה מבניית ציפורניים באקריל. הג’ל המשמש לבניה הוא חומר נושם, הנמרח על גבי ציפורן טבעית ומכסה אותה בציפוי מגן שמחזק אותה ומונע פיצול הציפורן, סדקים ושבירתבניית ציפורניים בג’ל - נייל סטודיו הציפורניים.
בניית ציפורניים בג’ל עונה על הביקוש הקיים למראה ציפורניים טבעי כיון שהציפורניים הבנויות בג’ל נראות טבעיות בהרבה מאלה הבנויות באקריל.
הבנייה בג’ל מעניקה לציפורניים חוזק עמידות ואורך מעוצב, אך עובי הציפורניים נשאר דק יחסית וגמישות הציפורן נשמרת במידה גבוהה יותר מאשר במקרים של בנייה באקריל.
למעשה, הציפורניים הבנויות בג’ל דקות כמעט כמו ציפורניים טבעיות. הרעיון המרכזי מאחורי שיטת הבנייה בג’ל הוא לעזור לציפורניים הטבעיות לצמוח בעצמן ולהגיע לאורך הרצוי, לכן ציפוי הג’ל נמרח במספר שכבות כשבין כל שכבה לשכבה מיבשים את הג’ל באמצעות מנורה מיוחדת. במידה ומעוניינים להאריך את הציפורניים הטבעיות, משתמשים בג’ל פיסול ותבניתערכת ג`ל מקצועית ibd - משווק ע"י חברת נייל סטודיו מיוחדת אשר באמצעותם מפוסל "המשך" לציפורן הטבעית עד הארוך הרצוי.
יחד עם זאת, הציפורניים המפוסלות אמורות להוות תחליף זמני עד שהציפורניים הטבעיות יצמחו. החסרון היחיד בבניית ציפורניים בג’ל הוא שהציפורניים יותר דקות מאלה הבנויות באקריל ולכן הן גמישות ושבירות יותר.
היתרון הבולט הוא שהג’ל (לדוגמא: ג’ל לציפורניים IBD) אינו מעודד התפתחות פטריות והיווצרות זיהומים באזור הציפורן, החומר נושם ובריאות הציפורן הטבעית נשמרת. בבנייה בג’ל אין צורך לשייף את הציפורן הטבעית ולפגוע בה.
עלות הבניה בג’ל דומה לעלות הבניה באקריל, תדירות המילוי וטיפולי התחזוקה בשתי שיטות בניית הציפורניים דומה, כך שההחלטה באיזו צורת בניית ציפורניים לבחור היא החלטה אישית שכנראה תתבסס רק על העדפה של מראה טבעי או מראה "בנוי" על חוזק וקשיחות הציפורן מול גמישות ורמה גבוהה יותר של שבירות, אך בעיקר, על המלצות של נשים מסביב והתייעצות על בונת הציפורניים שלך.


בניית ציפורניים בג’ל – נייל סטודיו.עמוד זה נצפה: 704 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור