חיפוש באינדקס עסקים

אופנת השיער לחורף

פורסם מאת: barosh בתאריך: 18 ספטמבר 2007

אופנת שיער לחורף - יניב שטיין לראובן טפראופנת השיער לחורף – "המגמה המסתמנת היא שילוב של מספר גוונים על השיער במטרה ליצור קונטרסט מתאים תוך כדי הדגשת סגנון העיצוב ותוך שמירה על הקשר שבין מרקם וגוון העור וכמובן,צבע העיניים .
בחורף הקרוב נוכל לראות שילובים של גוונים אופנתיים קרים לצד חמים כאשר המטרה העיקרית היא להעצים את הצבעים ואת הברק המיוחד והייחודי של כל גוון . הכחולים מאפשרים ליצור מראה מאוד בולט ודרמטי ,השיער ייראה מבריק במיוחד ואופנתי .
גווני האדום יהיו רלוונטיים יותר מתמיד שכן האדום יוצר צבע אופנתי חם המשדר סגנון צעיר ועדכני .
בשיערה של אלכסנדרה בחרתי לשלב מספר גוונים שנבחרו מקטגוריות שונות במטרה להבליט חלקים מסוימים בקו התספורת שנבחר לשיער. הדגשים של גווני החום בחלק הקדמי במסגרת הפנים עוזרים ליצור מראה חד ומודגש והעור הבהיר הופך להיות דומיננטי ובולט . בצידי הראש בחרתי לשלב גוונים בהירים על מנת שניתן יהיה לשמור על גימור מושלם תוך הדגשה של קצוות השיער וגם במטרה ליצור את הקונטרסט המבוקש.
הגוונים שנבחרו למראה של הדוגמנית מותאמים לגוון עיניה ומאפשרים להשיג הדגשה שתבוא לידי ביטוי גם ללא שימוש באיפור משמעותי .השיער החלק ישלוט בגדול והעדפה היא לשמור על מרקם זה בכל דרך .כיום קיימים פתרונות מתקדמים המאפשרים גם לנשים בעלות שיער גלי או מתולתל להשיג מראה שיער חלק על ידי ביצוע החלקה ברמות חוזק שונות בעזרתה משיגים טקסטורה נכונה.מראה שיער מתולתל יהיה פחות אופנתי בחורף הקרוב וכדאי לשקול לבצע את השינוי הדרוש בהתאם למצב ולנתוני השיער הקיימים תוך התייעצות עם מעצב השיער".
צילום – מישל אמזלג , עיצוב שיער – יניב שטיין ל"הגל הסגול" , איפור – נורית לוי , דוגמנית – אלכסנדרה


עמוד זה נצפה: 384 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור