חיפוש באינדקס עסקים

אדידס Originals

פורסם מאת: barosh בתאריך: 1 ספטמבר 2008

קולקציית סתיו-חורף 2008/9 של תת המותג האופנתי של אדידס, אדידס Originals, ממשיכה לשמור על המוטו המנחה את המותג Celebrate Originality, ונשארת נאמנה למאפייניו: קולקציה הכוללת סיפורים אותנטיים, ייחודים ויצירתיים לקהל חובב הלייף סטייל. קולקציית סתיו חורף 2008/9 של אדידס Originals משקפת את ההשראהאדידס Originals שנותן לוגו העלה המפורסם והמהות שלו על אנשים תוך שמירה על רוח המותג של אדידס הקושרת בין הווה ועבר. קולקציית סתיו חורף 2008/9 של אדידס Originals כוללת מספר משפחות של מוצרים השואבות את השראתן ממקומות שונים.

 • מייסי אליוט Respect M.E
  קולקציית הנשים הוותיקה של אדידס שעוצבה בהשראתה של הראפרית והאיקון מייסי אליוט. פונה לנשים עצמאיות, עירוניות. בין פרטי הקולציה ניתן למצוא חליפת ספורט איכותית עם עיטורי זהב בגוון ירוק, נעליים ופרטים נוספים הנושאים את סמל הכתר המפורסם של מייסי אליוט ואדידס.
 • Tournament
  קולקציה לנשים וגברים הכוללת ביגוד ונעליים בהשראת עולם הטניס משנות ה-60 וה-70.הקולקציה כוללת פרטי רטרו אמיתיים מחומרים איכותיים וצבעים קלאסיים מעולם הטניס וחוגגת את המורשת של אדידס עם נעלי סטאן סמית וג’קטים קלאסיים עם 3 פסים.
 • Sleek
  קולקציית נשים אקסקלוסיבית הכוללת ביגוד ונעליים קלאסיים של אדידס שעברו שדרוג ותוספת טאץ’ נשי בגזרות וחיתוכים. הקולקציה מתאימה לחובבות אופנת הספורט המעוניינות להראות נשיות אלגנטיות וקלאסיות גם בשעות הערב.
 • Coastal
  קו צעיר ואורבני השואב את השראתו מעולם הגלישה והסקטבורד של קליפורניה. הקו כולל נעלי סקייט מיוחדות וכן פרטי לבוש כגון סווטשירטים בעלי הדפסים צבעוניים. בקו ניתן למצוא תתי קולקציות שעוצבו על ידי איקונים מעולם הסקטבורד.
 • Classic Clean
  קו גברי וקלאסי לגבר הכולל נעליים וביגוד בצבעוניות וגזרות קלאסיות ונקיות כחלק מהמגמה הבולטת באופנה של Keep it simple.
 • אדידס Grün
  הקולקציה שנוצרה מהמודעות העולה בעולם לנושא איכות הסביבה נכנסת לעונה השנייה שלה. הקולקציה כולה החל מהמוצר עצמו ועד לתווית והאריזה כולה, עוצבה במיוחד ממוצרים שיש להם השפעה מינימאלית על הסביבה.
 • Originals denim by Diesel
  קולקציית אדידס-דיזל שהושקה בעונת אביב קיץ 2008 עם 2 דגמי גברים ו-2 דגמי נשים בארבעה גוונים שונים וייצגה שיתוף פעולה היסטורי בין מותג הלייף סטייל האיטלקי דיזל ובין אדידס נכנסת לסיבוב נוסף. בעונת סתיו חורף 2008/9 קולקציית Originals Denim by Diesel – התפתחה בשיתוף פעולה עם צוות הקריאטיב של דיזל בהובלתו של ווילברט דאס מנהל הקריאטיב ומציעה מגוון מוצרים רחב הכולל 10 מראות ג’ינסים שונים. הקולקציה מאופיינת בגזרות המוכרות של דיזל עם נגיעות של מאפייני המותג אדידס, כמו כפתורי מכנס עם לוגו העלה המפורסם של אדידס, פאצ’ עור עם לוגו אדידס בצידו האחורי וכן מכפלות גי’נס עם סימן 3 הפסים המזוהה עם החברה. הקולקציה כוללת מספר מצומצם של פרטים מכל דגם.


עמוד זה נצפה: 389 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור