חיפוש באינדקס עסקים

אבי מלכה – תסרוקות כלה בקיץ

פורסם מאת: בתאריך: 18 אפריל 2012

אבי מלכה – תסרוקות כלה בקיץאבי מלכה לשוורצקופף פרופשיונל אומן תסרוקות הכלה ותסרוקות הערב הישראלי הקדיש לנו כמה דקות להסביר את העקרונות לבחירת תסרוקת כלה בקיץ.

מזל טוב – את מתחתנת ופותחת דף חדש בחיים. אירוע משמח אבל גם אירוע שמעלה את רף הלחץ, המתח והעצבים. כל כך הרבה נושאים שצריך להחליט לגביהם – ואחד העיקריים ביניהם הוא איך תיראי ככלה ביום החתונה.

כמעצב שיער מנוסה המתמחה בתסרוקות כלה אני מציע שתעצרי לרגע, קחי נשימה עמוקה כדי להרגיע את הלחץ ובואי נדבר על תסרוקת הכלה שלך.

בחרתי לדבר על נושא תסרוקות הכלה בקיץ, כיון שעונת הקיץ מאוד פופולארית לחתונות ומצד שני מזג האוויר בקיץ מעמיד בפני מעצב השיער והכלה מספר אתגרים שצריך לקחת בחשבון לפני שמחליטים איזו תסרוקת להתאים לאירוע החגיגי.

כדאי שתגיעי למעצב השיער שלך מספר שבועות לפני מועד החתונה, לפגישה ותסרוקת ניסיון, כדי שתוכלי לקבל מידע מפורט ואישי לך לגבי סגנון התסרוקת שיתאים לך מכל הבחינות.

בפגישה הזו יועלו נושאים כמו צבע השיער שלך והתאמתו לגוון עורך וצבע עיניים, סגנון התספורת שלך ואיזה תסרוקת ניתן להפיק מהשיער, התאמת התסרוקת לשמלה שתלבשי וכד’.

פגישה זו היא בעלת חשיבות עליונה כיון שכל הגורמים החשובים מועלים והחלטות חשובות מתבצעות
לקראת הפגישה עם מעצב השיער שיעצב עבורך את תסרוקת הכלה קחי בחשבון את עונת הקיץ והבעיות שהיא מעלה.

חום ולחות – בראש וראשונה עולה הנושא של החום והלחות. האם האירוע מתקיים בגן אירועים? אם כך לא יהיו מזגנים שיצננו וייבשו את הלחות באויר.

את צפויה להזיע. גם בגלל ההתרגשות וגם בגלל רמת הפעילות הגופנית הגבוהה (ריקודים, עמידה ממושכת, הסתובבות בין האורחים וכד’).הזיעה תרטיב את שורשי השיער והשיער עצמו יגיב למגע עם המים והמלח שבזיעה.

הרי לא תרצי שהשיער יידבק לך לפנים בזמן הריקודים. לא תרצי שהשיער יתנפח בגלל הלחות. העלי את נושא מיקום האירוע בפני מעצב השיער ותוכלו להגיע יחד להחלטה לגבי עיצוב השיער ושימוש בחומרים מעצבים לשיער מהסוג שישמור על התסרוקת בכל מצב ובכל מזג אויר.

גם השמלה הקייצית שתלבשי לחתונה היא גורם שיש לקחת בחשבון. צריך להתאים את התסרוקת לסגנון השמלה. לסגנון המחשוף, לצללית הכללית שלך עם השמלה. ספרי למעצב השיער על השמלה שלך, הראי לו תמונה, אם אפשר, זאת על מנת שתוכלו להתייחס גם לגרום הזה ברצינות הראויה.

אצלי בסלון, למשל, אני מקפיד בכל פגישת יעוץ הקשורה לתסרוקת כלה לעבור על כל הגורמים החשובים, להקשיב לכלה ולהתחבר לחלום שלה – לתמונה בראשה לגבי איך היא רוצה להיראות ביום חשוב זה.

אני שואל הרבה שאלות ובסופו של תהליך מציע לכלה מספר אפשרויות לתסרוקת כלה. אני מסביר מה גורם לי לחשוב שתסרוקות אלה מתאימות לה ולאירוע ובעדינות מוביל אותה לקבל את ההחלטה הנכונה.
הכלה יוצאת מפגישת היעוץ כשהיא בטוחה שקבלה את חוות הדעת המקצועית ביותר ושהיא בידיים טובות ומקצועיות.

מה שמניע אותי הוא האור בעיניים של הכלה ביום החתונה כשהיא מסתכלת על עצמה כשהשיער מסורק ומסודר, האיפור מושלם, השמלה מונחת היטב והיא רואה את התגשמות החלום שלה במראה."

עומדת להתחתן בקיץ? – אל תהמרי על תסרוקת הכלה שלך – צרי קשר וקבעי פגישת יעוץ אצל אבי מלכה בתל אביב – 03-5222381 / 03-5222391

אבי מלכה – תסרוקות כלה בקיץ

אבי מלכה – תסרוקות כלה בקיץ


אבי מלכה – תסרוקות כלה בקיץעמוד זה נצפה: 383 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור