חיפוש באינדקס עסקים

YA YA Salon Boutique

פורסם מאת: בתאריך: 6 אפריל 2014

ביום שני ה- 31.3.2014 האחרון, התכנסו למעלה מ-200 מוזמנים מכל קצוות הארץ, על מנת לחגוג את פתיחתו המחודשת של סלון הבוטיק של יא-יא (יאיר מנדל), מעצב שיער ומדריך מוסמך ב"שוורצקופף פרופשיונל".
סלון הבוטיק החדש, התהדר במיתוג מחודש ובשם הנושא את שמו המסחרי של מעצב השיער המוערך –   YA YA Salon Boutique.

במסגרת הפתיחה המחודשת של סלון הבוטיק, הושם דגש על ערכי המספרה- מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר, מקצועיות וחדשנות על פי הטרנדים החמים ביותר בארץ ובעולם, המשתנים בקצב מסחרר, כאשר מנגד עיניי כולם עומד החזון של תשוקה לשיער גרידא. בנוסף, בסלון ניתן למצוא פינה מבודדת לתהליכים כימיים מורכבים, פינת VIP אינטימית לכלות, תאי איפסון לתיקים ולציוד הלקוחה (לוקרים הניתנים לנעילה לפרטיות מוחלטת), כאשר הרעיון שהוביל את יא-יא לאורך כל הדרך עד לפתיחת סלון הבוטיק- הוא השילוב בין מספרת בוטיק איכותית לבין בית מלאכה שוקק חיים, צבעים, רעיונות וחדוות היצירתיות הקיימת בכל אחד מאיתנו.

"בתוך כל החדשנות והשינויים, אני מביא את עצמי לתוך העבודה מבחינת יצירתיות ומעוף, תוך שימת דגש על התאמת מראה ללקוחה, ההולם גם לאופייה וגם לרצונה", מסר יא-יא במעמד הפתיחה, והוסיף "היה לי חשוב לערוך את הפתיחה החגיגית בתאריך זה, כסימבוליקה לפריחה ולבלוב, כיאה לתאריך המבשר על בואו של האביב ועל התחלות חדשות.
תמיד נמשכתי לאסתטיקה ויופי ובמיוחד לעשות טוב לליבם של אנשים. במהלך שנותיי כמעצב שיער, התגבשה בי ההחלטה כי מעבר לשאיפה לפתח את עצמי כאמן, אני שם דגש על מקצועיות, יצירתיות, רצינות, ובמקביל- אדיבות, אורך רוח ואמפתיה לכל לקוח ולקוחה אשר פוקדים את ממלכתי. מתוך ההבנה העמוקה הזו, שהתגבשה במהלך שנות עיסוקי כמעצב שיער, החלטתי למתג מחדש את מפעל חיי: יאיר מנדל – סלון בוטיק. הבוטיק ממחיש את הדיוק בפרטים הקטנים כגדולים, בוטיק הינו חוויה אחרת, יוצאת דופן, מעמיקה, הנותנת כבוד לתעשיית השיער והמקצוע ככלל ולכל לקוח ולקוחה כפרט. גם בעיצוב המספרה, בחרתי בסביבת עבודה של חלל רחב, נקי, לבן ומדויק, כסימבול לאני מאמין שלי, ומנגד, רצפת בטון אפורה שתתמלא אט אט בכתמי צבע, עדות אילמת לבית המלאכה השוקק חיים שיצרתי במהלך חיי."

באו לברך, ללחוץ ידיים ולשמוח בשמחה: מחברת "שוורצקופף פרופשיונל"- דבי פסח, מנהלת שיווק והדרכה חטיבת שוורצקופף פרופשיונל בהנקל, יגאל ביטון, המדריך הטכני של החברה, הדר כהן, מנהלת המותג, הסוכנות אתי ברגמן ויפעת אסרף, דוד בלחנס מנכ"ל בראש פרסום ושיווק בע"מ ומגזין הדליין ישראל, מדריכי "שוורצקופף פרופשיונל" רפאל טפלוב, סיון מדמוני  ודודו מזלתרים; בנוסף, הגיעו מעצבי שיער מובילים של שוורצקופף פרופשיונל, מכל הארץ, כדוגמת שרון חן מתל אביב, יוליה שטריימר מטבריה, רוני אהרון מחיפה, ירון חדד מגבעת אולגה, מוריס וסוזי מזיכרון יעקב, חיים ודורון מפרדס חנה ועוד מעצבי שיער נוספים, חברים טובים ולקוחות נאמנים ומרוצים.

האורחים כולם נהנו מאוכל גורמה איכותי, ממוזיקה טובה, מאלכוהול משובח ומהרבה מאוד שמחה.

קרדיט צילום- הילה נועם.

 עמוד זה נצפה: 168 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור