חיפוש באינדקס עסקים

Trendy Box – שיתוף פעולה אופנתי מתמיד

פורסם מאת: בתאריך: 25 אוקטובר 2015

טרנדי בוקס הוא מיזם חדש המציע חווית קניה ראשונה מסוגה במרכזי הקניות הגדולים והמובילים בארץ: מתחם ענקי של חנויות פופ אפ יוקם בשטח מרכזי בקניון ויאוכלס על ידי מותגים מקומיים מעולמות העיצוב (אופנה, הנעלה, אקססוריז, ילדים, בית ועוד). המבנה יעמוד בקניון למשך חודש, כשבכל שבוע חדש יתחלפו הדיירים בחנויות.

 על המציגים: ליקטנו מספר מציגים ייחודיים, בעלי שפה משלהם שיוסיפו גוון לקניונים בהם יציגו. בכל שבוע תוכלו לפגוש בין חמישה לאחד עשר בוטיקים חדשים המציגים כולם עסקים קטנים מקומיים. 
 
על המבנה: זו הפעם הראשונה שמבנה מודולרי מסוג זה מגיע לקניון – אנו נבנה מתחם של 100 מ״ר במרכז הקניון יש מאין ונאכלס אותו בבוטיקים שירעננו את חווית הקניה הרגילה בקניון. 
 
מיזם הטרנדי בוקס
 
הרעיון מאחורי הפרויקט: 
 
טרנדי בוקס נוצר כדי לקשר בין שני שחקנים בתחום הקמעונאות שכמעט ולא תקשרו זה עם זה עד היום. הקניונים הגדולים מחד והמעצבים המקומיים מאידך. קשה לדמיין היום את המעצבים חותמים על חוזה מחייב וארוך טווח מול קניון בעלויות השכירות הנוכחיות, אך אין זה אומר שלקוחות הקניון אינן מתעניינות במותגים הללו!   
 
את הפרויקט יוזמים יונתן טרוים, מי שעומד מאחורי שוק האקססוריז ומספר ירידי אופנה נוספים, וטל בלום סוקוניק, אשת שיווק בעלת רקע בקמעונאות. ״אנו תמיד מחפשים דרך חדשה לקדם ולחשוף את כמות הכישרון האדירה שיש במחוזותינו ולצערנו, אינה זוכה לחשיפה הראויה. טרנדי בוקס הוא המשך ישיר של הירידים שלי ומטרתו היא זהה – קידום העיצוב המקומי, העסקים המקומיים. הפעם בחרנו ללכת למקום שהוא ליבו של עולם הצרכנות – הקניון, ולתת ללקוחותיו, שרגילים בעיקר לצרוך את מרכולתם של הרשתות, חוויה אחרת של קניה וחוויה אחרת של עיצוב״ אומר יונתן. 
 
טרנדי בוקס הראשון יתקיים בקניון עזריאלי גבעתיים בין התאריכים 25/10 – 22/11 בקומת הקרקע של הקניון. שעות פתיחה: ימים א’ עד ה’ בין השעות: 09:30 – 22:00  יום ו’ בין השעות: 09:30 -15:30. מוצ"ש: חצי שעה מצאת השבת עד 23:00 
 
השבוע ה- 1 (25/10-31/10):
 
eF efrat ezuz
about:blank
andy ve eirn
choopa
yael admoni
note
chick2chick
kids on the move
blumaman
 
השבוע ה- 2 (1/11-7/11):
 
f.irst apparel
adi bakshi
lokita
ciporkin
junam
liah
fiss
numa
jul
 
השבוע ה- 3 (8/11-14/11):
 
duende 
shani bar
maya shalev
vitrina
oren veksler

השבוע ה- 4 (15/11 – 21/11):
 
shani bar
eva mendelbaum
oren veksler
הפולניה
maya shalev
 
מיזם הטרנדי בוקס
 
עוד בכתבות : הכיני שיערך לחורף הקרוב 


עמוד זה נצפה: 101 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור