חיפוש באינדקס עסקים

The Dancer

פורסם מאת: barosh בתאריך: 11 אוקטובר 2007

the dancerחברת שוורצקופף ידועה כמכתיבת אופנה בכל הקשור לתחום השיער והדבר בא לידי ביטוי בקטלוגים המושקעים אותם משווקת החברה בכל העולם. בקטלוג  "הלוק החושני" לקיץ 2007, חושפת החברה מגמות נועזות, עכשוויות וחובקות עולם בעיצוב השיער וטיפוחו.

אופנת "הלוק החושני" מציגה את החידושים הלוהטים בתחום השיער, אותה יצרו  מעצבי שיער מהמובילים בעולם בשיתוף מעצבי אופנה מובילים כדוגמת שאנל, בלנסיאגה, ויקטור ורולף ומאפרים ידועי היוצרים את הלוק המושלם.  אופנת קיץ 2007 מוצגת ע"י דמויות אותנטיות (אנשים מן הרחוב – כפי שמגדירים זאת בשוורצקופף) בעלי לאום, רקע, תרבות וסגנון חיים שונה בחגיגה שכולה אותנטיות. אופנת קיץ 2007 באה לידי ביטוי במספר מגמות הפורצות גבולות, אשר שאבו את השראתן מפיוז’ן של מקורות, ליצירת אופנת שיער עכשווית המגדירה ביטוי אישי עם דגש על שימושיות ויומיומיות.

The Dancer

טרנד הרקדנית מבית שוורצקופף  משלב גוונים טבעיים וצורות הנופלות בחופשיות ומעניקות רושם של תנועה מתמדת. בדומה לריקוד המאפשר התנועעות גוף האדם תוך יצירת תבניות תנועתיות הנושאות משמעות או מידע (אסתטי, רגשי, חברתי) מסמל גם המראה הנושא את השם "הרקדנית" מגמת שיער פרועה, צעירה, וחופשית, ומתאפיין באסתטיקה תנועתית וויזואלית מאוד מוגדרת בדיוק כמו הבלט.

כמו בשפה המדוברת, בה קיימות אותיות המרכיבות מילים, אשר מרכיבים משפטים בעלי הגיון, כך הבלט מורכב מחומרי-תנועה ותנוחה, אשר בחיבורים בניהם יוצרים הגיון תנועתי. בדומה לשניים גם עולם עיצוב השיער ומראה הרקדנית בפרט מאחד בין גוונים, טקסטורות, אורכים וסגנונות עיצוב להם אמירה אישית. מראה "הרקדנית" מורכב מפוזיציות מגוונות, היוצרות  שפה שלמה של תנועה ותנוחה בחלל.  ההשראה למראה זה שאובה מנערות הפוסטרים והרקדניות המפורסמות  מרתה גרהם ומרגוט פונטיין.

הרקדנית של שוורצקופף ו-ויקטור אנד רולף:
בתצוגת האופנה האחרונה לנשים של  ויקטור אנד רולף שהייתה כולה בהשראת רקדניות, הוצגו לצד קולקציית בגדי המעצבים גם מראות השיער של שוורצקופף הנושאים את השם "מראה-הרקדנית ".  כמחווה לבית האופנה השיקה שוורצקופף מראה שיער שלם, תחת אותו השם, ובית האופנה של שני המעצבים ההולנדים היה כמובן האחראי הבלעדי לעיצוב הבגדים שבמראה הזה.צמד המעצבים ההולנדים "ויקטור ורולף" נפגשו באקדמיה לאמנות "ארנהם" שבהולנד, ואף הציגו פרויקט גמר משותף בשנת 1993. שנה לאחר מכן חדרו אל תעשיית האופנה בפריז, והפכו לצמד מוביל ומוצלח תודות לקולקציות בגדי נשים וגברים חכמות, אוונגרדיות ומלאות הומור.
הרקדנית
התאמת שיער: תספורות מדורגות בשכבות, טקסטורות משוחררות הניתנות לעיצוב בקלות ובכול רגע נתון. צורות נזילות עם קווים חיצוניים שבורים העוקבים אחרי קווי המתאר של הראש. גוונים טבעיים ושרופים של משמש, קרמל, ביסקוויט וחום טאבקו רך ומונמך. קשת הצבעים משוכים על השיער בפאנלים ארוכים הפוכים משולשים המתקבצים מסביב למרכז הראש. השיער מוצג בטקסטורות פרועות בשילוב פוני קלאסי, צמות ומקלעות.

התאמת איפור: גווני העור חלביים, השפתיים ערומות או משוחות ברמז של אפרסק והגבות בהצהרה של איפוק.

התאמת לבוש: הלבוש עוצב בידי ויקטור אנד רולף ונוצר על מסלול הדוגמנות בהשראת העיצוב הרומנטי – הבדים המעורפלים והצורות המתרוממות.
מוטו: עדינות, רוך וזרימה לצד חושניות מפתה שלא ניתן להתעלם ממנהעמוד זה נצפה: 474 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור