חיפוש באינדקס עסקים

Rado במבצע יוקרתי לחודש

פורסם מאת: RitaB בתאריך: 26 פברואר 2019

מותג היוקרה Rado במבצע יוקרתי לחודש פברואר

קולקציית Coupoleשעונים בעיצוב רטרו עם טוויסט מודרני משובצים עם יהלומים למראה יוקרתי

מותג השעונים היוקרתי Rado המיובא לישראל בבלעדיות על ידי חברת פלאנט, במבצע על קולקציית Coupole לחודש פברואר. קולקציית Coupole מציגה חידוש עיצובי מרענן גם בתי שעון קלאסיים לרצועות במראה מודרני.

הקולקציה מחברת בין בתי שעון בקווים קלאסיים לבין רצועות השוברות את סגנון הרטרו עם טוויסט אופנתי עכשווי. השעונים בקולקציה מעוצבים ללא ספרות בלוח השעון, בחלקם ניתן למצוא את הספרה הרומית של מספר 7 וחלקם משובצים יהלומים במקום השנתות.

שעון, ראדו לפלאנט, מחיר אחרי הנחה 2999 שח צילום איימי טל

שעון, ראדו לפלאנט, מחיר אחרי הנחה 2999 שח צילום איימי טל

בקולקציה ניתן למצוא שעון משובץ ארבעה יהלומים, לוח השעון בצבע שחור מבריק, רצועת חוליות בצבע כסף, השעון עמיד במים עד כ-50 מטרים ומסגרת השעון בצבע כסף אל חלד. בנוסף, שעון בצבעוניות של כסף ולבן, עמיד במים עד כ-50 מטרים, בשעה 12 ממוקמת סדרה רומית, לוח השעון בצבע אפור בהיר ורצועת השעון עשויה מנירוסטה וטיטניום. השעונים בקולקציה עם זכוכית ספיר עמידה בפני שריטות ומיועדים לגברים ולנשים.

Rado הוא מותג יוקרה מוכר בעולם, הנמצא בלנגנאו בשוויץ, המותג מפורסם בזכות עיצובו החדשני על ידי שימוש בחומרים מהפכניים ליצירת השעונים העמידים ביותר. Rado הולכים עם הפילוסופיה שלהם שהיא "אם אפשר לדמיין את זה, אפשר ליצור את זה" – עד היום.

ניתן להשיג ברשת פלאנט ובחנויות השעונים ברחבי הארץ

המבצע בתוקף עד ה-28.2.19, או עד גמר המלאי

 עמוד זה נצפה: 921 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור