חיפוש באינדקס עסקים

PUPA – צרפתית לוולנטיין

פורסם מאת: barosh בתאריך: 20 ינואר 2008

אחרי שכבר התאמנת על הטכניקה, מצאת לעצמך פרטנר לנשיקה כעת כל מה שנשאר לך לעשות הוא להכין את השפתיים לצרפתית מענגת לוולנטיין. רונן שטיינר מאפר הבית של חברת האיפור האיטלקית PUPA מגיש לך את המדריך לאיפור חושני של השפתיים. עפ"י רונן הגוונים האופנתיים לאיפור השפתיים הם ורוד, צהוב, כתום (מישהו אמר שנות ה-80?) והאדום על כל גווניו תוך דגש על הגוונים העזים. טיפים לנשיקה מושלמת:
תיחום שפתיים: כדי לתחום את השפתיים במדויק יש למרוח מעט מייק אפ על השפתיים בשכבה דקה, ולקבע את הגזרה באמצעות שימוש בעפרון תוחם בגוון הליפסטיק. לאחר מכן יש להוסיף את הליפסטיק, ורצוי למרוח אותו באמצעות מברשת שפתיים משיער אמיתי וקשיח, עליו מומלץ בחום להוסיף גלוס שקוף או צבעוני להברקת המראה.
המראה החושני: כדי להדגיש את השפתיים ולתת להם מראה חושני יש לבחור גוונים נועזים יותר מהגוונים הטבעיים.  אל תפחדנה  להתנסות בגוונים חדשים וחיים שבדרך כלל שמורים במגרה. צבעים נועזים של כתום וורוד יוסיפו הרבה אור לפנים ויצרו מראה אלגנטי שיתאים לאיפור ערב.
טרנדים עכשוויים: האדום חזר לשלוט בסצנת האופנה בחורף 2008, עם המראה החושני והרענן. השנה, זוכה הגלוס לעדנה והשוק מוצף במגוון גלוסים בטקסטורות שונות המאפשרים לכן לעצב את המראה הזוהר.

 PUPA גלוס
חברת האיפור PUPA משיקה את ה-LIP PERFECTION COLOR, ליפגלוס עמיד ששמועות מספרות שהוא עמיד גם לאחר נשיקות לוהטות במיוחד. הגלוס מוצע ב-6 גוונים ומכיל שמני סיליקון, שעוות דבורים ופולימרים צמחיים מה שמבטיח שהליפגלוס יימרח בקלות ויהיה עמיד לאורך זמן.


עמוד זה נצפה: 362 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור