חיפוש באינדקס עסקים

OPI מטפחת את ציפונייך לפסח

פורסם מאת: בתאריך: 26 מרץ 2012

OPI מטפחת את ציפונייך לפסחפסח המרגש, מכניס בליבנו את ההתרגשות שיש בחג האביבי. כולנו דרוכים בהכנות, בניקיונות ובשינויים בבית לקראת ערב החג, מה שלא תמיד משאיר הרבה סיכוי לידייך להישאר מטופחות ולהראות במיטבן בשעת השין.
המטעמים והריחות  בטח יהיו מושלמים. אבל להרגיש כמו סינדרלה ולהגיש בידיים עייפות ולק מתקלף – לא מראה מהאגדות ובטח לא מתאים להגדות.

חברת OPI מציגה את הג’ל קולור אשר יאפשר לך להראות זוהרת  מטופחת ומוכנה לליל הסדר.
חברת OPI, אשר משקיעה כבר 20 שנה את כל משאביה לפיתוח והתחדשות, עושה זאת שוב. ועכשיו בפיתוח טכנולוגי חדיש במיוחד של הג’ל קולור האיכותי מבית OPI. העידן החדש של הלקים.

ייחודיותו של הג’ל קולור החדש:
הייבוש המהיר –  הג’ל קולור החדש, מיוצר בטכנולוגיה חדשנית. גם הייבוש מתבצע ע"י מנורת ה-LED  מה  שהופך את הייבוש  לקצר במיוחד, יבוש מושלם ב-4 דקות ולא ב-12 דקות כפי שהיה עד כה.

למה לשייף? – הלק ג’ל החדש, ללא צורך בשיוף הציפורן, לא בהכנה ולא בהסרה. מה ששומר על ציפורן אחידה ומאפשר לפעולה להיות יותר קלילה ידידותית וזריזה בלי סרבול. הטכנולוגיה החדישה מעדנת את הפעולה מקצרת את זמן הטיפול ושומרת על בריאות הציפורן.
OPI מטפחת את ציפונייך לפסחהג’ל הוא הצבע – הג’ל של  OPI מגיע בצורתו המקורית כג’ל צבעוני נטו! ללא תוספות של פיגמנט וצבעים אשר מוסיפים לו באופן יזום. לכן מס’ הגוונים הנו מוגבל ועומד על 30 גוונים בבקבוקונים הזהים בצורתם לבקבוק לק רגיל. תכונה זו גורמת לכך שהג’ל קולור של OPI מתייבש באופן חלק, ללא קילופים ותקלות, מראהו השלם והמבריק מחזיק לאורך זמן עד כשלושה שבועות.

דקיק – הג’ל  מבית OPI, מצטיין בעוביו הדק באיכותו ובכושר היצמדותו לציפורן. מתייבש בשכבה דקיקה במיוחד על הציפורן ובאופן מושלם, מה שמשווה לציפורן מראה טבעי של לק. אינו יוצר שכבה עבה אשר נספגת  על הציפורן. המראה אינו מסיבי והתוצאה מושלמת מה שמקל את פעולת ההסרה ללא צורך בשיוף עודפי צבע.
הג’ל של OPI עשיר ברכיבים ייחודים המקנים לו פיגמנט חזק ועמיד על הציפורן (עד שלושה שבועות). הוא משווה לציפורן מראה חזק ובריא, ועוזר לך להתמודד עם הציפורן השברירית והמתפצלת. כמו כן מאפשר לך מראה מושלם לאורך זמן מבלי לבזבז את זמנך היקר במריחות והסרות של לק ביום יום. אז גם אם את ממהרת ועסוקה, הציפורניים הן דאגתך האחרונה. המרכיבים ידידותיים ובלתי מזיקים לציפורניים הטבעיות.
טיפולי ה -ג’ל קולור מתבצעים ברשת נייל סטודיו ובמרכזי הטיפוח והציפורניים המקצועיים ברחבי הארץ.עמוד זה נצפה: 261 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור