חיפוש באינדקס עסקים

OPI – התאמת גוון הלק למראה מושלם ביום החתונה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 16 מאי 2010

O.P.I – חברת הטיפוח ומותגי הלק היוקרתית מבית נייל סטודיו מגישה מדריך קצר להתאמת גוון הלק ביום החתונה – היום בו כל בני המשפחה והאורחים נושאים עיניהם אל הכלה.

  ♦  לסדרת כתבות לקראת עונת החתונות 2010

 • לכלה הרומנטיתOPI - התאמת גוון הלק למראה מושלם ביום החתונה
  שבחרה להתחתן בגן האירועים ולקיים את הטקס בזמן השקיעה, מומחי חברת נייל-סטודיו מציעים גוון סולידי Hawaiian Orchid. גוון זה לא יאפיל על פני הכלה ולא ימשוך את תשומת-הלב, אלא רק ישלים את המראה הכללי ויעניק לה מראה זוהר ומוקפד.
 • לכלה השאנטית
  שמתחתנת הרחק מהמולת העיר, מציעה חברת O.P.I. את סדרת הגוונים הטבעיים, ואת הלק Honeymoon Sweet, שכשמו כן הוא – רומנטי ומתקתק, בגווני אפרסק מעודנים. גוון זה נראה טבעי, משדר בריאות ונינוחות.
 • לכלה האקטיבית
  זו המתעוררת רק בלילה ובחרה במועדון כמקום לחתונה אנרגטית וסוערצ, מציעים בנייל סטודיו גוון כתום בשם Mod-en Girl – גוון תוסס, אופטימי ושמח. גוון בולט שישדרג את המראה של הכלה ויתאים ללילה סוער במועדון – הלילה שלך.
 • לכלה הנועזת
  שרוצה קצת "לשבור את החוקים" והמוסכמות לגבי חתונות, זאת שרוצה לבלוט – עבורה מוצע גוון אדום עמוק ונועז Cha-Ching Cherry, שישלים את הזר האדום שבידה, הכלה הנועזת תבלוט מעל כולם.
 • לכלה הפנטזיונרית
  שבוחרת להתחתן דווקא בלונה-פארק, מומחי חברת נייל-סטודיו ממליצים על אחד מהלקים שיצאו בסדרת Absolutely Alice, שנוצרה בהשראת הסרט ’אליס בארץ הפלאות’.

כי כן, זה היום שלך ומותר לך ביום הזה להיות מי ומה שאת רוצה!!!
מחיר: 59 ש"ח ללק
להשיג ברשת נייל-סטודיו המשווקת את מוצרי OPI בישראל ובמכונים המובילים.עמוד זה נצפה: 444 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור