חיפוש באינדקס עסקים

OPI ג’ל קולור – לק ג’ל ללא קילופים

פורסם מאת: בתאריך: 15 מאי 2012

OPI ג’ל קולור - לק ג’ל ללא קילופיםכולנו רוצות למרוח לק על הציפורניים ושהלק יישאר יציב מבריק ומרשים למשך שבועיים שלושה. עכשיו זה אפשרי.

נייל סטודיו משיקה את ג’ל קולור של חברת OPI, לק ג’ל ללא קילופים שמעניק לציפורנייך לא רק מראה מטופח ומרשים אלא גם שכבת הגנה לציפורניים הטבעיות שלך.

לק ג’ל קולור האיכותי מבית OPI הינו פיתוח טכנולוגי חדיש ומיוחד. הג’ל קולור, הוא לק המיוצר מג’ל טהור, בעל יכולת הצמדות לשטח הציפורן עם ריכוז גבוה של פיגמנטים אשר מעניק אפקט אחידות לגוון הלק.

בג’ל קולור החדש של OPI קיימים 30 גוונים לבחירה. הייבוש מתבצע ע"י מנורת LED – מה שהופך את זמן הייבוש לקצר במיוחד – ייבוש מושלם ב-4 דקות.

הג’ל מתייבש בשכבה דקיקה ומושלמת, משווה לציפורן מראה של לק רגיל ולא יוצר שכבה עבה ומאסיבית של ציפוי על הציפורן.

אין צורך בשיוף הציפורן, לא בהכנה ולא בהסרה. הטכנולוגיה החדישה מעדנת את הפעולה מקצרת את זמן הטיפול ושומרת על בריאות הציפורן.

ג’ל קולור של OPI מגיע בצורתו המקורית כג’ל צבעוני נטו ב-30 גוונים. עובדה זו גורמת לכך שהג’ל קולור של OPI מתייבש חלק, ללא קילופים ותקלות, במראה שלם ומבריק המחזיק מעמד לאורך זמן (עד כשלושה שבועות).

ג’ל קולור של OPI עשיר ברכיבים ייחודים המשווים לציפורן מראה חזק ובריא ומסייעים להתמודד עם ציפורן שברירית ומתפצלת. ג’ל קולור של OPI מאפשר לקבל מראה מושלם לאורך זמן מבלי לבזבז את זמנך היקר במריחות והסרות ביום יום. שאלי את בונת הציפורניים שלך על טיפול בג’ל קולור מבית OPI.

משווק ע"י רשת נייל סטודיו.עמוד זה נצפה: 599 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור