חיפוש באינדקס עסקים

OPI – בפרויקט התרמה למלחמה בסרטן השד

פורסם מאת: בתאריך: 19 אוגוסט 2012

OPI – בפרויקט התרמה למלחמה בסרטן השדעל פי המסורת, גם בשנת 2012 תעניק ענקית הלקים OPI את תמיכתה לחקר סרטן השד, זו השנה השישית ברציפות. לצורך כך, חברת  OPI  משיקה מהדורה מוגבלת בשם – Pink-Of-Hearts שמטרתה לתמוך באגודה למלחמה בסרטן ולהעלות את מודעות הציבור לעניין זה.

בשנת 2012 תתרום OPI 25,000 דולר, לרגל חודש המודעות לסרטן השד. התרומה תועבר לעמותה שהקימה סוזן ג’י קומן, הנקראת   Susan-G. Komen Race for the Cure, אשר מעודדת ומציעה לחשוב מחדש על סרטן השד, וכל מי שחייו כבר נפגעו ממנו. זהו הארגון הגדול בעולם למלחמה בסרטן השד, והוא פועל בחמישים מדינות.

"חברת OPI גאה לעזור במאמצים העולמיים של אותם ארגונים ועמותות, הפועלות לחיסול המחלה" אומרת סוזי וייס פישמן, סמנכ"ל והמנהלת האומנותית של  OPI. "סרטן השד פוגע במיליוני נשים ברחבי העולם. קולקציית ’קרוב הלבבות’ מייצגת את  דרכה של OPI ליצירת שקיפות חדשה, לכבד את אלו אשר נלחמו בגבורה בסרטן השד  ולתמוך באלו הממשיכים להילחם". המארז הזוגי   Pink Of Hearts 2012- כולל שני לקים ורודים המסמלים קירוב לבבות. הלק הראשון הוא הורוד קרם מסטיק  שהוא  ורוד מסטיק חיוור – I Think in Pink. הלק השני הינו לק ורוד שקוף, עם תערובת של נצנצים ורודים קטנים וגדולים, אשר מתאימים ככיסוי ללק או על ציפורן עירומה,You Glitter Be Good to Me. ניתן למרוח בנפרד או בשכבות אחד על גבי השני. הבקבוקים יגיעו כרוכים בסרט ורוד המסמל את התמיכה המודעות לסרטן השד. מחיר לצרכן: 130  שקל.  
להשיג ברשת נייל סטודיו ובמרכזי הטיפוח המקצועיים.עמוד זה נצפה: 265 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור