חיפוש באינדקס עסקים

must-have מדוזה

פורסם מאת: בתאריך: 21 נובמבר 2011

מדוזה-קטלוג-2010-צלם גיא גילעד "מדוזה" תציג ב-Bread & Butter במתחם ה –Treasuryשהינו מתחם חדש בתערוכה ולדברי האוצרת  אנדריאה הלרט: "שואף לספק את הצמא לאינדיבידואליות, ולהעניק מקום לאבולוציה של האביזרים בתוך המרחב העכשווי של תרבות הלייף סטייל והביגוד שלנו… המתחם החדש מציג מעבדה מתמחה וממוקדת שמטרתה להציג את העיצובים הרעננים ביותר שהינם בגדר פרטי חובה. גילי רוזין ועדי זינגפר אשר יחגגו בינואר שנתיים ל"מדוזה" מסרו כי: "הידיעה על כך שהתקבלנו להציג בתערוכה הינה מתנת יום הולדת נפלאה. אנו לקראת סיומה של שנה פורייה וחשובה במהלכה עשינו מספר צעדים חשובים בשוק האופנה האירופאי. במקביל פתחתנו סטודיו בלב דיזינגוף והשקנו את קולקציית היוניסקס "מדוזו" אשר לשמחתנו זוכה לבקושים ומחמאות.  אנו מקוות שהשתתפות ב-Bread & Butter תהווה חלק חשוב בסלילת דרך ארוכה לשנים הבאות. בחזוננו, המתממש צעד צעד, אנו רואות ב"מדוזה" מותג עיצוב מוביל ובינלאומי שמונחה על ידי ערכי חדשנות, רמת גמורים גבוהה ועל נאמנות לרגש הטקסטילי.
הפלסטיק שדרכי העיבוד שלו רבות, משמש כחומר העיקרי בעבודתנו, שממשיכה להתפתח ולפתח טכניקות חדשניות ומפתיעות.
נרתיק למחשב נייד- יוניסקס- מדוזו למדוזה"
הדרך למיצובו של המותג "מדוזה" כמותג בינלאומי החלה כבר בשנה הראשונה לקיומו ורכשה תאוצה בשנה האחרונה בביקושים גוברים מאיטליה.
כיום ניתן למצוא את הפריטים של מדוזה במספר חנויות באיטליה, באנגליה ובארה"ב בהן גם בחנויות המומה בסאן פרנסיסקו ובמוזיאון העיצוב בניו יורק. 
 "מדוזו",  קולקציית היוניסקס החדשה של המותג עוצבה בשיתוף עם גיא טמם, מעצב גרפי  אשר מלווה את "מדוזה" מיום הקמתה בינואר 2010  ואחראי למיתוגה. הקו העיצובי של "מדוזו" (התיק והקולקציה)  משלב השראות מהעולם הימי האמורפי והמסתורי המאפיין את המותג בהשראות מהעולם הגאומטרי האנליטי והפשטני ומצליח  לייצר נראות עשירה למרות השימוש בצורה גאומטרית פשוטה: "בתהליך מחקר, ניסוי וטעייה"  מספרים גיא גילי ועדי " שהחל בהפשטה צורנית של יצורי הים הגענו למעוין ששאוב מצורתו הבסיסית של הדג, ממבנה הלהקות של העולם הימי נשאבה ההשראה לרשת המעוינים שיוצרת מראה ארט-דקו שמזוהה עם העבר במשטח טקסטילי פלסטי המחובר להווה ולעתיד". 
בקולקצייה ניתן למצוא: 
 "מדוזו",  תיק יום –יוניסקס- המיועד ללימודים, עבודה או ונסיעות. בתיק חלוקה פנימית לשני תאים בנוסף לכיס עמיד למים למחשב נייד. בחזית התיק שני כיסים גדולים. "מדוזו" מעוצב ומיוצר בשילוב חכם בין הפלסטיק של מדוזה לבדים חזקים מאד, מבוססי חומר פלסטי, המיובאים מגרמניה ומקורם בתעשיית הרכב, שאינם נשרטים ומתאפיינים בעמידות גבוהה.
מחיר– 1200 ₪, צבעים: חום ולבן, שחור, שחור ואפור.

מדוז קטן –תיק מרובע בגודל שיכול להתאים ליום יום קליל או לערב, לו או לה.
התיק בנוי מחלל אחד, עם 2 כיסים נוחים לפלאפון וכדומה. 
המדוזו-מדוזה יוניסקס- תיקתיק משלב ספורטיביות אלגנטית בנוחות מרבית והעיצוב שומר על הצבעוניות של מדוזה ומתאפיין שילובי צבעים בגוף התיק ו/או ברוכסנים צבעוניים.
בשונה מתיקי הערב והתיקים הקטנים של מדוזה עד כה  בהן הרצועה מתכתית, הרצועה המתכוונת של מדוזו עשויה בד. במגוון צבעים – מחיר 320 ₪.

"מדוזו"- נרתיק למחשב נייד/IPED – יוניסקס- כאחיו הגדול , תיק היום, גם מדוזו לפטופ מעוצב בחומרים פלסטיים עמידים וחזקים נוגדי מים. בחלקו הפנימי כיס למסמכים ובטנה בטקסטיל ודמוי עור מפתיעות אשר בתוכן ספוג להגנה נוספת על התכולה.

מדוזו - תיק קטן וארנק
מדוזו-מדוזה יוניסקס- תיק


עמוד זה נצפה: 257 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור