חיפוש באינדקס עסקים

L’OREAL PARIS משיקה את DEMAQ’EXPERT

פורסם מאת: barosh בתאריך: 18 אוגוסט 2007

 L’OREAL PARIS משיקה את DEMAQ’EXPERT – סדרת מסירי איפור וניקוי מקצועית ויעילה המעניקה לעור תחושת רעננות, התחדשות ורכות. דמאק אקספרט, תת מותג חדש בדרמו אקספרטיז מותג הטיפוח בלוריאל פריז – סדרת ניקויים לוריאל פריזמהפכנית להסרת איפור וניקוי עור הפנים שפותחה בהשראת עולם האיפור המקצועי. שימוש מענג – מוצרי סדרת דמאק אקספרט מעניקים לעור הפנים תחושה נעימה במיוחד, מרקמים מקוריים ומפתים המותירים מגע עור פנטסטי.
עוצמת הסרת האיפור- מרכיבים יעילים ביותר, ממיסים ברכות מיידית את האיפור גם העמיד ביותר ונשטפים בקלות. רגישות לעור- מסיר את האיפור בעדינות, אינו מייבש ומותיר את עור הפנים רענן ונקי. מתאים לכל סוגי העור בכל הגילאים ולשימוש לפנים, עיניים ושפתיים.
מצורף CD של ג’יימס קליארדוס, המעצב והמאפר הבינלאומי של לוריאל פריז  מאחורי הקלעים בשבוע האופנה בלונדון מדגים כיצד יש להשתמש במוצרי הסדרה. בשנים האחרונות מוצרי האיפור נעשו מתוחכמים יותר: מרקמים חדשנים, עמידות לאורך זמן, פיגמנטים חזקים, ריבוי שיטות מריחה ועוד, משום כך יותר ויותר צרכניות דורשות מיומנות להסרת איפור מודרנית. במשך 50 שנה דבר לא השתנה בתחום הסרת איפור וניקוי הפנים, נותרנו עם המוצרים הידועים: חלב פנים, מי פנים וג’ל נשטף במים, מוצרי הניקוי והסרת האיפור מחכים למהפכה!
הגיע הזמן להתחדש…דור חדש של מסירי איפור וניקוי  2007, לוריאל פריז משיקה את דמאק אקספרט- סדרת טיפוח מהפכנית להסרת איפור וניקוי עור הפנים המבוססת על פורמולות מקצועיות ייחודיות, המותאמות לצרכיהן ורצונותיהן של הנשים. כל פורמולה מסירה את האיפור גם העיקש ביותר, ביעילות רבה ומותירה את העור גמיש ורך עם תחושת נוחות מרבית. הפורמולות הייחודיות, מוצעות במרקמים חדשים המיועדים להסרת איפור: פולימרים בפיתוח מתקדם במרקמים מדהימים המשנים את מרקמם בעת השימוש. תהליכי הקצפה חדשניים אשר יצרו מרקמים מרוכזים בשמנים המסייעים בהסרת האיפור והמענגים את עור הפנים בעת השימוש.עמוד זה נצפה: 416 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור