חיפוש באינדקס עסקים

ESSIE מעניק הצעות למראה ציפורניים מושלם

פורסם מאת: בתאריך: 5 יוני 2013

ESSIE מעניק הצעות למראה ציפורניים מושלם האם התחלת להתכונן לנשף סוף השנה?
מותג הלקים הניו יורקי ESSIE מעניק הצעות למראה ציפורניים מושלם שאף אחד לא יוכל לעמוד בו
מאת ליטל סבירסקי, מנהלת מותג ESSIE

נשף הפרום הוא הערב הזוהר ביותר בחייהן של התיכוניסטיות ומהווה הזדמנות מושלמת לדפוק הופעה זוהרת. השאלה החשובה של הערב (מעבר לדרמות הקבועות של מי הולך עם מי, מי יתנשק עם מי וכמובן מי תהיה מלכת הפרום) היא כמובן מה לובשים ואיך משדרגים את ההופעה עם האקססוריז המושלם.
ליטל סבירסקי , מנהלת מותג הלקים הניו יורקי ESSIE מעניקה הצעות למראה ציפורניים מושלם שאף אחד לא יוכל

המראה המעונב
נשף הפרום הוצג לנו לראשונה דרך כל אותם סרטיקיט צ’אמריקאיים, עם חבורות בני נוער מתוסבכות, סיפורי אהבה ודרמות אינסופיות (מי הולך עם מי, מי ינשק את מי, מי תהיה מלכת הפרום ועוד.

ESSIE מעניק הצעות למראה ציפורניים מושלם בפרום אמריקאי קלאסי נהוג ללבוש שמלת ערב צבעונית וזוהרת, כאשר בן הזוג מתהדר בטוקסידו מהודר, או לפחות בעניבה או פפיון. אם כל זה לא קיטצ’ מספיק, נהוג שאת העניבה או הפפיון מתאים בן הזוגלצבע שמלתה של זוגתו לאירוע.באדפטציה המקומית שלנו בארץ נדיר לראות פפיונים. ולכן, גם אם אין לך עדיין נסיך חנוט בחליפה, את יכולה להשוויץ בפפיון משלך על הציפורניים.

איך יוצרים את המראה המעונב?

  • התחילי בשכבת בסיס של ESSIE. מרחי שכבה אחת של ALL IN ONE BASE והמתיני לייבוש.
  • מרחי שתי שכבות לק מגוון BUY ME A CAMEO (מספר 82) והמתיני לייבוש.
  • שרטטי שני משולשים נושקים עם גוון MIDNIGHT CAMI (מספר 91).
  • סיימי עם שכנה עליונה מבריקה של LET IT SHINE.


המראה ה – ’בחורה טובה מבית טוב’

לא כל צבעי הלקים שיככבו בפרום חייבים להיות זועקים וצעקניים. את יכולה להוציא מהארון שלך בכיף  את כל הצבעים הרגועים כי טרנד הניוד נמצא בשיאו!

לקים בצבעי גוף יכולים להיות הפתרון המושלם עבור ערב הפרום; הם מתאימים לכל שמלה, משווים מראה מטופח גם אם מרחת רגע לפני שיצאת לחגוג את הערב הגדול, והם אופנתיים ונצחיים.

טיפ: לבעלות גוון עור ורדרד יחמיאו צבעי ניוד עם תת גוון ורוד. נסי את LADY LIKE   של ESSIE (גוון 101) למראה קלאסי ומחמיא במיוחד.
 עמוד זה נצפה: 445 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור