חיפוש באינדקס עסקים

EMPORIO ARMANI – GET TOGETHER

פורסם מאת: barosh בתאריך: 13 יולי 2008

המותג אמפוריו ארמאני של בית האופנה ג’ורג’יו ארמאני מציין 10 שנים לבושם GET TOGETHER שהושק בשנת 1998 ומאז הפך לסמל סגנון חיים וסימן ההיכר של דור שלם.
EMPORIO ARMANI – GET TOGETHER זוכה לרגל עשור לצאתו, לעיצוב חדשני בקו הנקי והמינימליסטי הידוע של ארמני ומשלב באריזתו חומרים מלאי אלגנטיות ויוקרה. גומי ומתכת בבקבוק התזה, בצבעים המתמזגים למראה ייחודי ותחושת אחיזה נעימה המתקבלת הודות לקווי המתאר של הבקבוקים. סמלים גראפיים המייצגים את המילים "הוא והיא" בשפות שונות חרוטים בברונזה על רקע בצבע שמפניה לנשים ואפור כסוף על רקע קפוצ’ינו לגברים. הניחוחות של שני הבשמים משלימים אחד את השני לכדי יצירה אחת. החתימה הפתוחה, העדינה והמוקטנת שלהם חושפת את האישיות מבלי להשתלט עליה.
EMPORIO ARMANI – GET TOGETHER לנשים ממציא מחדש את צמח עוקץ העקרב. הארומה האוריינטלית נפתחת בתווים עדינים ורעננים של אגס, אננס, מנדרין וברגמוט ואז פורחת לצמח עוקץ העקרב המפורסם, עם הניחוח הקליל של שושנת העמקים, איריס ויסמין, מעל תווים בסיסיים וחושניים של וניל, ארז ומושק.
EMPORIO ARMANI – GET TOGETHER לגברים ממציא מחדש את הוטיבר. ניחוח זה של ריחות יער ועצים, המואר עם פירות הדר וברגמונט, חושף את ההרכב של וטיבר מודרני, משלבב את פרי היוזו היפני, מרווה וקרדמון (הל). השובל העדין הזה מועשר בתווי הבסיס של ארז, אלום, מושק ופולי טונקה.

EMPORIO ARMANI - GET TOGETHER חוגגים עשור
EMPORIO ARMANI – GET TOGETHER חוגגים עשור.

 עמוד זה נצפה: 274 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור