חיפוש באינדקס עסקים

Diorshow Black-out Waterproof, מסקרה עמידה למים.

פורסם מאת: barosh בתאריך: 23 יוני 2008

מותג האיפור Dior מציג מסקרה עמידה למים, Diorshow Black-out Waterproof מסדרת האיפור המקצועי,Diorshow Black-out Waterproof, מסקרה עמידה למים. הייחודי והטרנדי המציעה נוסחאות חדשניות ואפקטים מרהיבים, נוחה לשימוש ונעימה למגע. Dior שהושפע מהאופנה האוונגרדית ביצירת המסקרה, מגיש את תמצית היצירתיות של ה"הוט-קוטור" ומרחיק לכת מעבר לגבולות איפור עיניים רגיל.
המסקרה העמידה למים Diorshow Black-out Waterproof של Dior, מעניקה לעיניים ריסים מודגשים ובעלי נפח אקסטרווגנטי. הריסים נעטפים באלגנטיות של שחור-עמוק, תוך שמירה על עמידות בתנאים הקיצוניים ביותר. הנוסחה של Diorshow Black-Out Waterproof מסקרה עמידה למים, מועשרת באבקה שחורה אינטנסיבית ומשתמשת בסוד המאפרים המקצועיים, המאבקים את הריסים לפני שהם מושחים את המסקרה, זאת בכדי להבטיח נפח מקסימאלי ונראה לעין. יחד עם מברשת בעלת זיפים צפופים במרווחים אחידים, מבטיחה המסקרה קבלת נפח מרהיב גם לאחר שכבה אחת בלבד.
על מסלולי התצוגות, מאפרים מקצועיים מושחים kohl בין הריסים, כדי ליצור אפקט "מעושן" מושך. המסקרה מייצרת מראה מעושן זה, ע"י שילוב מיוחד של פיגמנטים שחורים בעלי רמת רוויה גבוהה בהרבה מזו של פיגמנטים רגילים. פיגמנטים אלו יוצרים אינטנסיביות אקסטרווגנטית דמוית ה-kohl הידוע. נוסחת ההיי-טק של המסקרה, כוללת גם פולימרים הנמצאים בשימוש נרחב בליפגלוס, לתוצאה שחורה ומלאת ברק.
כל המסקרות מסדרת האיפור המקצועי Diorshow , עוצבו לעמוד בפני העולם האינטנסיבי של מסלולי התצוגות, עם המצלמות המבזיקות, הזרקורים המסנוורים, החום הגבוה והלחץ. Diorshow Black-Out Waterproof , עומדת בתנאים הקיצוניים ביותר ומחזיקה מעמד בפני דמעות ומים. קומפלקס ה-Black Fix ב- Diorshow Black-Out, המשופר על ידי פולימר העמיד במים לאורך זמן רב במיוחד, בהשפעת נוסחאות הליפגלוס, הופך את המסקרה הזו לעמידה לחלוטין. המסקרה משתמשת בצבע השחור, הלוגו הדיסקרטי של גוון-על-גוון של Dior וטבעות הכסף, מהמלתחה השיקית של Diorshow Black-Out. החלק העליון המטאלי של המכסה וצבע הקופסה בכחול חצות, מבחינים בקלות את המסקרה הזו מהגרסה המקורית.
שרון אייזן-כהן, המאפרת הלאומית של Dior מסבירה כיצד ניתן להשיג את מראה ה-פאם פאטל. "משחי את השכבה הראשונה של המסקרה בתנועת החלקה מהירה. על מנת לכסות את הריסים באופן מושלם, זגזגי את המברשת, מבסיס הריסים לקצוות. כדי לפתוח ולהרחיב את העיניים, סדרי את הריסים בעזרת קצה המברשת. על ידי כך שתפרידי קודם בין הריסים ואז משכי אותם כלפי צדדי הפנים. משחי שכבות רבות ככל שתרצי לתוצאה מרהיבה.Black-Out Waterproof, מעניקה לעיניים מראה נועז, יוצרת גימור של מראה מעושן ומשלימה להפליא שפתיים צבועות".עמוד זה נצפה: 451 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור