חיפוש באינדקס עסקים

CREMA – קרם ידיים עם מסנן קרינה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 24 יוני 2008

CREMA מציגה קרם ידיים עם מקדם הגנה SPF 15, המועשר בחומרי לחות ומעניק הגנה מפני קרני השמשCREMA - קרם ידיים עם מסנן קרינה ומאפשר לעור החשוף  להתמודד עם פגעי הקרינה.
שימוש עקבי ורצוף ימנע הופעת כתמי שמש ואף יובש בגב כפות הידיים. קרם הידיים של CREMA נספג בקלות בעור, מעניק לו רכות, גמישות ומונע תחושת שמנוניות.
קרם הידיים של CREMA מכיל מרכיב ייחודי, יובינול A פלוס הסופג ומנטרל את קרני ה-UVA החודרים אל שכבת העור העמוקה (הדרמיס) ואחראים ל-90% מנזקי העור.
קרני ה-UVA יוצרים שרשרת של רדיקלים חופשיים, גורמים לשינויים במבנה הגנטי של התא DNA)), שוברים את סיבי האלסטין והקולגן (האחראים לגמישות העור) ויוצרים כתמי שמש עמוקים הנקראים גם "כתמי זקנה".
ייחודו של מסנן הקרינה יובינול A פלוס נמצא ביכולת לספק הגנה מפני קרינת UVA למשך שעות ארוכות, זאת בניגוד למסנני קרינה רגילים המנטרלים רק את גל הקרינה הראשון. כמו כן, מכיל קרם הידיים של CREMA תמצית תותי בר להבהרת כתמים והענקת גוון אחיד, תמציות טבעיות של אצות, קמומיל, הממליס וויטמינים A ו- C המעניקים לחות מוגברת לעור יבש, מרגיעים אדמומיות וגירויים שונים.
מומלץ למרוח את הקרם כל בוקר על כל גב כפות הידיים עד לספיגה מלאה. לפני חשיפה מוגברת לשמש מומלץ לחזור ולמרוח שוב. עמוד זה נצפה: 407 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור