חיפוש באינדקס עסקים

CHIC – קולקציית לקים חורף 2011

פורסם מאת: barosh בתאריך: 9 ינואר 2011

עוד בתקופות קדומות אבני חן יקרות ונדירות היוו "האקססוריז" של בני המעמד הגבוה. מלכים ורוזנים ושאר בני אצולה שיבצו לעצמם כתרים, תכשיטים, קסתות-דיו וכד’ אשר שימשו סמלי סטאטוס מובהקים.

CHIC - קולקציית לקים חורף 2011את קולקציית אבני החן מבית CHIC מרכיבים 6 גוונים שנבחרו בהשראת האבנים היוקרתיות. גוונים עשירים ומזמינים בעלי נוכחות בלתי-מתפשרת, המאוגדים בקולקציה ססגונית ומרהיבה המובילה את הטרנד האופנתי לעונה הקרה.
גם שמות הגוונים המרכיבים את הפלטה הצבעונית שאולים מהלקסיקון הגמולוגי. בקולקציה הנוכחית שני גווני סגול מרשימים. האחד בצבע עמוק וכהה והשני רך ומלטף. הכהה שבניהם  זכה לשם Gorgeous Amethyst – האחלמה ידועה כמשפרת יכולת קבלת החלטות ומחזקת את הזיכרון והאינטלקט. לגוון מראה דומיננטי, עשיר ואלגנטי במיוחד. לצידו מושק גוון סגול ענוג וחושני בשם Splendor Amethyst.

הגוון השלישי בקולקציה מוגש בצבע  כסוף אפרפר מנצנץ תחת השם Black Diamond. היהלום מייצג את ונוס, כוכב האהבה והרומנטיקה, לכן הוא נחשב בתרבות הסינית כמתאים לענידה דווקא באירוסין ונישואין. היהלום מייצג נאמנות, אהבה נצחית, אמון ושפע. הוא סמל לטרנספורמציה חזקה – אך מול העוצמה לו, קיימים בו גם רוך ועידון. ככוחו הסימבולי הרב של הגוון מציע הלק, לאותן נשים שיבחרו בו לזכות, בניחוחה המלטפת והנעימה של האהבה ולכבוש כל יעד ומטרה.

הגוון החצוף בקולקציה הוא הירוק שזכה לכינוי על שמה של אבן האמרלד היוקרתית Sexy Emerald. אמרלד הינה סמל הפוריות והאהבה השפע ונדיבות לב. היא מחזקת את היכולת לקבל ולהעניק אהבה ומעודדת גישה אופטימית. הגוון מזמין, יוקרתי וחצוף. כעת ניתנת הזדמנות של פז לכל אישה, להשתמש בכוחו של הגוון העצמתי בציפורניה ולעקוב על תחושותיה.

הגוון הנשי והכובש  בסדרה הושק בהשראת אבן הגרנט, ושמו GLUM GRANAT. סגול בורדו אלגנטי לנשים המעוניינות למשוך שפע והצלחה. הגרנט ידועה במסורת הסינית כמנטרלת ביישנות ומעוררת מוטיבציה, כוח, אומץ ומרץ אשר  יחזק את העצמאות והאינדיבידואליות ויתרום רבות להגברת היצירתיות.

הצבע הנועל את הקולקציה הוא שחור עז עם קריצה מנצנצת. שמו GLIMMER ONIX הוא יוקרתי ועז, דומיננטי ועשיר ומיוחד לנשים עוצמתיות דעתניות בעלות אמירה אישית ותעוזה.

הלקים בעלי ריכוז גבוה של פיגמנטים, יוצרים כיסוי אחיד ומכילים שרף ייחודי היוצר הקשחה ללק ותורם לחיזוק הציפורן.עמוד זה נצפה: 651 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור