חיפוש באינדקס עסקים

CASTRO אביב קיץ 2010

פורסם מאת: barosh בתאריך: 12 פברואר 2010

CASTRO קיימה תצוגת אופנה מרשימה של קולקציית אביב קיץ 2010 בנמל תל אביב בליווי הופעה חיה של להקת CRAZY P  מלונדון בחברת מאות מוזמנים. את תצוגת האופנה הובילו השחקנית והדוגמנית גל גדות והדוגמןפרזנטורית קסטרו גל גדות ובעלה ירון ורסנו. צילום: אלירן אביטל. יונתן ווגמן, בליווי 40 דוגמנים ודוגמניות, אשר הציגו את קולקציית אביב קיץ 2010 של קסטרו, במראות אביביים וקיציים, ג’ינסים בהירים ותכולים, הדפסי פרחים ותחרות עשירות, צבעוניות קייצית של גווני הפודרה ומראה ערב שחור בגזרות מיוחדות.

הסלבס שהגיעו לתצוגה: רותם סלע ארוסתו של אריאל רוטר, ליהיא לפיד, ורד פלדמן, אסף הראל ובת זוגו דפנה לוסטיג, אפרת רייטן, עינת שרוף, מושיק גלאמין, מיכל הניג, סיוון קליין, נטע גרטי ובעלה פיטר רוט, מיקי בוגנים, ענת הראל, ג’וליה לוי בוקן, מאיה קרמר ודלית לאומי (מ"האח הגדול"), שרון איילון, ישראל אהרוני, דודי מליץ, אלינור קופלר, גל אפל, ליאת אשורי, יואב מאיר (פרויקט מסלול), אלי ישראלי, ריקי שמש (הישרדות), השייט אודי גל, סמי זיבק, דנה וקסלר ספקטור והדוגמנית בירדי בל.

אסף הראל ובת זוגו דפנה לוסטיג הגיעו לתצוגת קסטרו – לדפנה הייתה זו היציאה הראשונה המתוקשרת מהבית לאחר הלידה והיא כבר חזרה לגזרתה הדקיקה. אסף סיפר שהוא לא רוצה "לפתוח פה" אבל התינוקת שנולדה להם בינתיים נותנת להם לישון היטב בלילה וישנה לילה מלא בין 21:00 ל-09:00.

עינת שרוף הגיעה באיחור ונאלצה לעמוד ולצפות אבל היה לה תירוץ מעולה: היא בדיוק קיבלה תוכנית יומיתפרזנטור קסטרו יונתן ווגמן. צילום: אלירן אביטל. באולפן השקוף של ערוץ 24 בדיזנגוף סנטר והגיעה ישירות מצילומי התוכנית. מאיה קרמר פליטת "המירוץ למיליון" הגיעה עם פליטת ריאליטי אחרת,

דלית לאומי מה"אח הגדול". השתיים חברות טובות שעוסקות שתיהן בתחום האופנה. דלית סיפרה שבעקבות ההשתתפות בתוכנית האח אמנם את המיליון היא לא תיקח אבל לפחות היא התמנתה להיות כתבת האופנה MAKO.

ריקי שמש מ-הישרדות הגיעה עם אחותה שאותה הכירה לכל אחד שרק ניגש אליה. מושיק גלמין יצא לפני החלה התצוגה כיוון שמיהר לתוכנית הטלוויזיה שלו ברדיו תל אביב. ג’וליה לוי בוקן השחקנית ("האלופה" "הפמליה" שחיה על קו תל אביב- LA- פריז) הגיעה לתצוגה וסיפרה שהגיעה לארץ לתקופה ארוכה כי היא עומדת לצלם סדרה ישראלית חדשה שנקראת "אדמה" לצידם של יעל אבקסיס וליאור אשכנזי.

שרון איילון יו"ר עמותת לב אוהב הגיעה הרבה לפני שהחלה תצוגת קסטרו לנמל תל אביב והתיישבה בבית הקפה סמוך עם לפ טופ ושקדה במרץ על הכנות לפגישה ולכן רצתה מאוד שהתצוגה כבר תתחיל כי הייתה בלחץ לצאת לפגישה ולא רצתה לפספס את התצוגה.

האחות האמריקאית - בירדי בל. צילום אלירן אביטל.
האחות האמריקאית – בירדי בל.

האם, הבת ורוח הקסטרו - רותם סלע עם אמה וארוסה בנם של בעלי קסטרו אתי וגבי רוטר. צילום אלירן אביטל.
האם, הבת ובן הקסטרו.

ורד פלדמן וסיון קליי. צילום אלירן אביטל.
ורד פלדמן וסיון קליין. צילום אלירן אביטל.עמוד זה נצפה: 600 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור