חיפוש באינדקס עסקים

Azzaro Duo – בשמים חדשים לאישה ולגבר

פורסם מאת: barosh בתאריך: 17 מרץ 2011

Azzaro Duo - בשמים חדשים לאישה ולגברלאחר ההשקה המוצלחת של בשמי Azzaro-Now בשנת 2007 ושל Azzaro-Twin בשנת 2009, בית הבישום Azzaro (אזארו) בוחן היבטים חדשים של פיתוי, ומציג שני ניחוחות משלימים, Azzaro-Duo לאישה ולגבר בגוונים של זהב, החוגגים את התמזגותם של האוהבים ותשוקתם העזה. זהו מפגש סוער והתמזגות נדירה, חזקה ויקרת ערך. שני הניחוחות, לאישה ולגבר, נקשרים ביניהם על ידי רעננות האשכוליות וחושניותו של המוסק:

Azzaro-Duo לאישה
ניחוח פירותי-אוריינטלי, החושף את כוחו החושני באמצעות תווים יוקרתיים ועוצמתיים.
תו פירותי-פרחוני, ממכר וזוהר:
נוכחותם הטעימה של התפוח האדום והאשכולית האדומה התוססת, מביאים איתם זוהר מלא חיים. ניחוחו של פרח התשוקה, המתמזג עם ניחוחו העשיר של פרח הגרנדיה, חושפים את כוחה הבלתי צפוי של התשוקה הבלתי נשלטת.
תו אוריינטלי-עציי, חושני ומרגיע:
הויברציות המרגשות של הפטצ’ולי יחד עם עץ הארז, גורמים לשיכרון חושים. ניחוחו החושני של המוסק וסחלב-הווניל, חושפים את כוחותיו יוצאי הדופן של הפיתוי.

Azzaro-Duo לגבר
ניחוח אוריינטלי, ירוק ועציי, הנבנה סביב שני תווים יקרים מנוגדים.
תו לימון מתובל וירוק:
Azzaro Duo - בשמים חדשים לאישה ולגבררעננותם הנוצצת של האשכולית והגלבנום, מעוררים את החושים עם זוהרם הקורן. הארומה המודגשת של הג’ינג’ר הסגול וגרגירי הערער, נותנים את השפעתם המפתה.
תו עציי ומוסק אוריינטלי:
ווטיבר ופולי הטונקה, יוצרים מערבולת של חושניות. הרמוניה חמה של מוסק ועץ המור, מפתחים מגנטיות שלא ניתן לעמוד בפניה, בניחוחו של Azzaro-Duo לגבר.

בקבוקים משלימים, כסמל לאהבה נצחית.
צמד הבשמים, המעוצבים ממתכת שניתן לאחוז בהם בחושניות, משלימים האחד את השנייה בהרמוניה מושלמת. הקווים המעוקלים והחלקים שלהם, הזוהרים בזהב נוצץ בבושם לאישה, ובזהב לבן, בבושם לגבר, מסמלים את כוח הרגשות שלהם ואהבתם היקרה מכל. שני הבקבוקים, נצמדים האחד לשנייה, עד שהם הופכים להיות בלתי נפרדים.

מחיר Azzaro-Duo
לרגל ההשקה, בשמי Azzaro-Duo ימכרו במחיר מיוחד של 150 ש"ח ליחידה, ל-80 מ"ל א.ד.ט.
מחיר מלא לצרכן, לפני הנחה:
לאישה – 394 ש"ח ל-80 מ"ל א.ד.ט.
לגבר – 394 ש"ח ל-80 מ"ל א.ד.ט
להשיג ברשתות סופר פארם, ניו פארם, המשביר ובפרפומריות מובחרות.

Azzaro Duo - בשמים חדשים לאישה ולגבר
Azzaro Duo – בשמים חדשים לאישה ולגברעמוד זה נצפה: 358 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור