חיפוש באינדקס עסקים

Adidas Porsche Design 2011

פורסם מאת: barosh בתאריך: 27 מרץ 2011

Adidas Porsche Design 2011אדידס משיקה את קולקציית אביב קיץ 2011 בשיתוף פעולה עם סדנת העיצוב PorscheDesign קולקציה יוקרתית לגברים המשלבת סגנון מלוטש והשראה טכנולוגית.

קולקציית PorscheDesign לעונת אביב קיץ 2011 מציינת את העונה התשיעית של שיתוף פעולה בין PorscheDesign לבין אדידס. זהו הקו החדיש ביותר של הלבשה ספורטיבית בהשראה טכנית, והוא נחלק ל-5 קבוצות: נהיגה, גולף, ריצה/כושר, טניס, מים/שלג. כל מוצר בפני עצמו מקדם את המורשת של המותג, לחזית הקידמה של ההנדסה והעיצוב.

אחד הליינים הבולטים של קולקציית PorscheDesignSport הוא ה-RaceEdition (קולקציית מירוץ), קו הלבשה לנהיגה המעוצב ללא דופי, בהשראת רוממות הרוח והדרישות הטכניות של מרוצי הכביש הפתוח. הקו מעוצב באופן הנדסי, בפרטים מודגשי ביצועים, כגון עמידות לתנאי מזג האוויר וכן הגנה מפני רוח וגשם לשם נוחות מרבית, כושר ושליטה בתנאי מזג אוויר מאתגרים. ה-PorscheDesignSportRaceEdition, מתוכנן להעצים את המהירות והיכולת מאחורי ההגה, עם עיצוב מתוחכם המהווה את הסמל המפורסם של המותג היוקרתי.

PorscheDesignSport הינו שיתוף פעולה בין מותג אדידס, לבין עיצובי Porsche. שיתוף פעולה זה הושק בשנת 2006 ומאז קולקציית PorscheDesignSport, מאחדת מצוינות הנדסית יחד עם מחויבות טבעית, לסגנון מלוטש. קו ההלבשה הספורטיבית היוקרתית, משתמש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתעשייה, יחד עם חומרים יוקרתיים, בלעדיים, פרטים מועצמי ביצועים, ועבודה מוקפדת ללא דופי. PorscheDesignSport הינה קולקציה בעלת מאפייני סגנון ברורים אך מרומזים, נוחים אך טכניים ועל ידי כך מגדירה עידן חדש של הלבשה ספורטיבית יוקרתית, מהונדסת.

Adidas Porsche Design 2011
Adidas Porsche Design 2011עמוד זה נצפה: 374 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור