חיפוש באינדקס עסקים

13 המובחרים של אינדולה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 14 יולי 2010

   
מותג עיצוב השיער אינדולה, כינס בימים א-ג השבוע במלון "דן קיסריה" שלושה עשר מעצבי שיער שנבחרו להיות הפרזנטורים של אינדולה. 

  ♦ גלריית תמונות מעצבי השיער של אינדולה

במהלך השהות במלון עברו מעצבי השיער השתלמות מקצועיות בנושא כימיה, גזירה ותסרוקות כמו גם בנושא השיווק וחשיבותו של נושא החינוך לשימוש במוצרים איכותיים ובריאותיים הן למעצב השיער והן ללקוחה. בהשתלמות זו הוצגה סדרת הטיפוח INNOVA4 סדרה היפו-אלרגנית וללא אמוניה. לאירוע הגיעו בכירי המדריכים של חברת אינדולה העולמית, מר קלוד פסקל המדריך הראשי של החברה בעולם ומר גספר קרשנייר הפרזנטור של אינדולה לנושא הגזירות. גספר הוא שגריר אינדולה במזרח אירופה והמזרח התיכון, בן 32 מסלובניה ובעל סלון יופי גדול ומוכר בסלובניה.

בראיון בלעדי שנערך עם מר גספר קרשנייר, שאלנו:

 • בראש: מה דעתך על מעצבי השיער הישראלים? על הרמה המקצועית שלהם?
  קרשנייר: הרמה המקצועית של מעצבי השיער בארץ גבוהה מאוד מה שלא מפריע להם להמשיך ולהתקדם. להמשיך ללמוד, להתשלם ולהשתפר, וזה עושה את הרמה המקצועית עוד יותר גבוהה כל הזמן.

   
 • בראש: מה מטרת הביקור שלך בארץ כפרזנטור אינדולה בעולם?
  קרשנייר: באתי להביא איתי את הטרנדים החדשים ובמטרה לעדכן את מעצבי השיער בארץ בנוגע לחידושים באופנות השיער ואודות התפתחות החברה בעולם. 

    
 • בראש: אם הספקת לטייל קצת בארץ, איך התרשמת מישראל?
  קרשנייר: הספקתי לטייל קצת ולבלות קצת ואני חייב לציין את האוכל הטרי והטעים שלכם והנשים הישראליות המדהימות ביופיין.

באירוע הדגים גספר את הטרנדים הלוהטים בתחום התסרוקות במטרה להביא לתודעה את סדרות הצבעים החדשות של החברה: שוקולד-דבש, שוקולד-פנינה וסדרת צבעי הבלונד המבהירים אשר נוספו לה שישה צבעי פסטל חדשים ומתאימה לשימוש על שיער מובהר BLEACH, טבעי או בלונדיני.

ההופעה המיוחדת של גספר כללה 3 גזירות, 3 עבודות כימיה ו-3 תסרוקות עם דגש על הטרנדים החדשים, שעל פי אינדולה הם פוני ארוך מאוד בצד אחד וא-סימטרי בצד שני.

תוך כדי הדגמות הודגמו טכניקות גזירה בתנועה (IN-MOTION) וטכניקות גזירה מיוחדות אחרות. בתחום התסרוקות נתבשרנו כי מראה השיער לקיץ הוא חזרה לתסרוקות שנות ה-30,40,50 – טרנד רומנטי קלאסי.

בשיאו של האירוע נחשפו שמותיהם של 13 המובחרים של חברת אינדולה, אשר מובאים כאן לראשונה:
ארז ישראלי – רמת גן, משה אוזן – פתח תקווה, אבי עוז – כפר סבא, יניב וערן קצב – תל אביב, עדי נוז’דאת – נצרת, ניר שלום – כרמיאל, שמואל מיכלסון – רחובות, יניב קצב – תל אביב, חיים הספר – ירושלים, אלי אלמושנינו – אשדוד, יגאל חסיד – נתניה, שלומי הררי – ראש העין, אמיר בקשי – חולון.

ביום האחרון של הנופש וההשתלמות עלו שלושה עשר המובחרים על הבמה ובראשותו של גספר המדריך הראשי של חברת אינדולה, ביצעו את הטרנדים בהדגמה חיה. כל אחד מהם קיבל דיסק ובו תיק העבודות שכל מעצב יצר תוך כדי השתלמות.

לקראת פיזור אמר לנו מעצב השיער ארז ישראלי :"האירוע והנופש היו מושקעים ויצרו סינרגיה ופרגון עצום בין מעצבי השיער. אני רוצה לציין לטובה את אסף קוסטין שהפיק את האירוע ולהודות לחברת אינדולה על האירוע המדהים".

בקשנו גם ממר קלוד פסקל, המדריך הראשי של אינדולה בעולם לנושא הכימיה ומוצרי הטיפוח לענות לנו על כמה שאלות:

 • בראש: איך אתם מתכננים להביא את הבשורות והמידע שראינו עכשיו מודגם על הבמה לכלל מעצבי השיער?
  פסקל: חלום שלי שהתגשם לאחרונה הוא להביא את כל נושא החינוך לבעלי המקצוע אונליין. יש לנו פיתוח ראשון מסוגו בעולם ובלעדי לחברת אינדולה שמאפשר למעצבי השיער לקבל תשובות ומידע על מוצרים שלנו, ליהנות מהדרכות STEPBYSTEP לגזירות וכמובן גם לתחום הכימיה. זהו אתר אינטראקטיבי שמדבר עם הגולש ומעניקים לו את כל המידע שהוא זקוק לו. זו מערכת הדרכה אונליין הראשונה מסוגה בעולם.

    
 • בראש: מה הבשורה? מה מיוחד בסדרות צבעים החדשים? מה מיוחד בסדרת INOVA4  ?
  פסקל: כל פיתוח המוצרים נעשה מתוך ראיה ושימת דגש על בריאותם של מעצבי השיער וציבור לקוחותיהם. הצבעים שפיתחנו מתאימים לכל סוגי השיער ונותנים מענה מקיף יותר לצבעים הקיימים בחברה. את סדרת INOVA4 לקח ארבע שנים לפתח. ברמה הטכנולוגית אפשר לציין שהמוצרים בסדרה מכילים פרוטאין פעיל שמוחדר לשערה ועושה 2 פעולות – גם משקם את השערה וגם בונה אותה. התוצאה היא בבירור שיער מדהים, כמו שיכולתם לראות בהדגמות.

    
 • בראש: מה דעתך על מעצבי השיער הישראלים?
  פסקל: אני מתרשם שיש המון רצון ללמוד, להתפתח ולהיפתח לרעיונות חדשים. יש להם קצת אגו, כצפוי, אבל התחרותיות הזו מעודדת יצירתיות ומיצרת התקדמות בענף כולו.

    
 • בראש: איך אתה מתרשם מישראל כאורח בארץ?
  פסקל: זהו ביקור ראשון שלי בישראל. כילד קתולי החלום שלי היה לראות את ארץ הקודש, כך שאני מגשים חלום ילדות. טיילתי קצת ואני יכול לומר שיש לכם פה את האנשים הכי חמים ורגשיים שראיתי ונשים שאין יפות כמותן בכל המדינות בהן ביקרתי בחיי.

בסיום שיחתנו הודה מר קלוד פסקל למר גדעון כהן ומר ראובן שעבן, הבעלים של חברת אינדולה –חיים הספר ומשה אוזן ישראל, על האירוח המדהים.

עם התקרב האירוע לסיומו יכולנו לשוחח מעט גם עם מר בני ריישר – מנהל חטיבת המספרות בחברת אינדולה. בני הוא האחראי על הפקת האירועים בחברה כך שיכול היה למסור לנו כבר עכשיו שבתאריך 23.08.2010 ייערך אירוע ענק של חברת אינדולה במועדון האומן 17 בתל אביב, בו ישתתפו למעלה מ-1,200 מעצבי שיער. "זו הולכת להיות הפקה שעוד לא נראתה כמותה בישראל" הבטיח בני.

באירוע נכח גם הבעלים של אינדולה-ישראל מר גדעון כהן שמסר לנו כי המטרה של חברת אינדולה היא חינוך לשימוש במוצרים איכותיים והטמעת השימוש במוצרים ששמים דגש על שמירה על בריאותם של מעצבי השיער עצמם וכמובן, לקוחותיהם. "הסדרה INOVA4 תיצור מהפך בתודעה של אנשי המקצוע בארץ" סיכם בחיוך.

חברת אינדולה החלה בחודשים האחרונים במהלך להגברת המקצועיות והמודעות על ידי הדגשה על אלמנט החינוך. האירוע היה מושקע וחווית ההשתתפות היתה מושלמת. אנו נעדכן, כמובן, על מועדי אירועים דומים העתידים להתקיים.עמוד זה נצפה: 619 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור