חיפוש באינדקס עסקים

שיק – סתיו חורף 2008/9

פורסם מאת: barosh בתאריך: 11 ספטמבר 2008

רשת האופנה שיק משיקה בימים אלה את קולקציית סתיו חורף 2008/9, המיישרת קו עם המגמות והטרנדים של זירות האופנה הבינלאומיות. הקולקציה הושפעה ממגוון של השראות המגיעות לידי ביטוי בבדים שונים ובדפוסים עשירים בשלל צבעים.
שיק - סתיו חורף 2008/9קולקציית סתיו חורף 2008/9 של שיק מורכבת מ-5 מגמות עיקריות, המתאפיינות בגזרות  צעירות, אופנתיות ונשיות. הקולקציה החדשה מעניקה מקום בעיקר ליצירתיות ומקוריות בפרטים תוך שילובם בטרנדים האופנתיים העדכניים ביותר.

 • חלון שנות ה-50:
  מראה שנות ה-50 מתבטא בבגדים רומנטיים ונשיים. במראה זה ניתן למצוא מגוון חולצות נינוחות ברמות שקיפות שונות, ז’קטים קצרים בגזרות טוקסידו קצרות, מכנסי סיגר צרות ובגזרות מותניים רחבות, מבחר חצאיות באורכים שונים תוך שימת דגש על חצאיות ארוכות.
  הקולקציה מתאפיינת בצבעוניות של שחור, אפור ואוף וויט, בשילוב רקמות עדינות ורומנטיות עם נגיעות אבנים בצבע ופנינים.
 • חלון שנות ה-70 – מראה הרטרו:
  הקולקציה שאובה מהמראה הסקוטי הקלאסי והמשובץ, אך הגזרות מטופלות בהתאם לרוח העכשווית: חצאיות באורכים שונים, מכנסי שלושה רבים וארוכות. הקולקציה מתאפיינת בצבעוניות רגועה של כחולים,שיק - סתיו חורף 2008/9 חרדלים, בז’ים ואפורים וסגולים. הנועזות יותר, יכולות לשלב בקולז’ צבעים מנוגדים והקלאסיות יכולות לשלב בצבעים משלימים.
 • חלון פסיכדלי:
  הקולקציה מתאפיינת בגזרות משוחררות, כאשר הדגש על מותן לא מודגשת ונוחות בלתי מתפשרת. מראה זה מאופיין בשמלות צרות וארוכות ומכנסי סיגר עם טוניקות ארוכות, בצבעוניות עזה, בשילובים, שלמראית עין, נראים בעליל כלא משתלבים. הצבעוניות נעה בן גווני צהוב לימון, לאדום ורדרד, הדפסים צבעוניים מורכבים מפרחים, פייזלים לא ברורים.
 • חלון קלאסי:
  הקולקציה מאופיינת בחצאיות כפלים מתרחבות, מכנסי 7/8 וארוכות, המשתלבים עם ג’קטים קצרים, מעילי טוויד , באריגת פפיטה ופסים.
  החולצות רומנטיות מסאטן וג’ורג’ט מש. מראה הקבוצה, הינו מוקפד ומחויט, אך שילוב עם ג’ינס, יהווה הרכב מעולה גם הוא.
  הצבעוניות בקבוצה זו, נעה בן הנייבי, החום והאפור, בגזרות מוקפדות ונשיות, המחמיאות לכל גוף.
 • חלון אתני:
  מראה זה מגובה בטוניקות וחולצות בצבעוניות מאופקת, מקושטות ברקמות בצבעים עזים ,באבנים מלוחיות מתכת, ההופכות את המראה למוקפד ועדכני.
  הטוניקות נלבשות מעל מכנסי 3/4 וארוכים ואת ההופעה משלימים מעילים, בצבעוניות מאופקת עד עזה בגווני ירוק זית ואדום עז.
  צבעי הקולקציה משחור עד אדום עז. המראה הכולל, הינו מראה שכבות ונוצר ע"י שילוב הרמוני של הפריטים.

שיק - סתיו חורף 2008/9עמוד זה נצפה: 395 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור