חיפוש באינדקס עסקים

קרם ידיים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 5 ינואר 2010

מאת: דנה אוחנה – למערכת בראש
פורסם: יום שלישי – 05/01/2010, 11:33

   קרם ידיים
בעונת החורף, נשים רבות מעניקות דגש רב על טיפוח הידיים. בעונת החורף עור הידיים מתייבש ונסדק (רוחות קרות, מזגנים, תנורים וכו’ גורמים להתייבשות העור). כתוצאה מכך, אנו משתמשים יותר במוצרי טיפוח המזינים ומגנים על עור כפות הידיים.

בכדי להגן על עור כפות הידיים, מומלץ לכלל האוכלוסיה שלא להגיע למצב של פגיעה ממשית בעור, אלא להקדים ולהשתמש באחד הפתרונות המובילים – קרם ידיים.
קרם הידיים מגן על מאזן הלחות של עור הידיים ומסייע בהגנה עליו מפני תנאי מזג האוויר של עונת החורף. שימוש תכוף (כשלוש פעמים ביום) ייצור מעטה המסייע בהגנה על העור.

מספר נתונים על קרם ידיים:    קרם ידיים של פנג’ל

עפ"י סקר נילסן, כ-70% מהנשים הרוכשות קרם ידיים, עושות בו שימוש לפחות פעם ביום ו-44% מהרוכשות משתמשות בקרם ידיים מספר פעמים ביום.
85% מהנשים המשתמשות בקרם ידיים הן מעל גיל 18. 55% מהנשים אשר רכשו קרם ידיים מסרו כי הן משתמשות בו כשהן מרגישות שהידיים יבשות, 25% מהן מורחות קרם לאחר שטיפת כלים, 13% הודיעו כי הן משתמשות לאחר מקלחת בקרם ידיים, 12% מורחות קרם לפני היציאה מהבית.

המותג פנג’ל הינו מותג בינלאומי של חברת דויטש גרטר השוויצרית. המוצר הראשון ששווק בסדרת פנג’ל, היה שמן אמבט משנת 1962 – פנג’ל קלאסיק- מיוצר משנת 1964 ע"י חברת אינטרקוסמא (עפ"י הסכם ידע עם חברת דויטש גרטר), מבוסס על פורמולה עתיקת ימים: מועשר בשעוות דבורים, סיליקון ורכיבי הזנה נוספים. פנג’ל מכיל בסיס קליל, שמנים ומלחחים ממקור צמחי ותמציות צמחים הומאופטיות ייחודיות.

לתמציות הצמחים תועלות רבות: הקמומיל מרגיע, החמניות מזינות ומתקנות פגעי עור, אלוורה מסייע להרגעה ולמניעת גירויים וארניקה – צמח בעל סגולות הומאופטיות – לתיקון נזקי עור וחתכים, הוא מזין ומטפח.עמוד זה נצפה: 302 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור