חיפוש באינדקס עסקים

קיץ, ים, שיזוף

פורסם מאת: בתאריך: 29 מאי 2012

הוליווד טאן - קיץ, ים, שיזוףהחום עולה ואיתו גם הלחות, שני דברים שמודיעים לכולנו על בואה של העונה החמה. אז גבירותי ורבותי, מי שעדיין לא הפנים – קיץ 2012 כבר פה. עונת הקיץ שפרצה עם כל החום והלחות מוציאה את כולנו אל חוף הים לבילוי הארצישראלי האולטימטיבי. את מגיעה לים, מתמקמת ומסתכלת סביבך… כולם שזופים! הקיץ רק התחיל. איך הספיקו כולם להשתזף ואת עדיין לבנה?

הסוד הוא מכון שיזוף.

מי שרוצה להגיע לחוף הים ולהציג לראווה עור שחום, סקסי ומרשים, עוברת קודם כל במכון שיזוף. אם את מתגוררת באזור הקריות וחיפה, רשת מכוני השיזוף הוליווד טאן כוללת שני סניפים – מכון שיזוף בקריות ומכון שיזוף בחיפה, אשר תוך מספר מפגשי שיזוף יאפשרו לך לא רק להגיע לחוף הים ולהציג בגאווה עור שחום, אלא גם להעניק לעור הגנה בסיסית מפני קרינת השמש על שפת הים.

עור שזוף ושחום מתמודד טוב יותר עם קרינת השמש, נשרף הרבה פחות וסובל פחות מכוויות וקילופים. ברשת מכוני השיזוף המתקדמת בצפון – הוליווד טאן, מציעים לכל אחד וסוג עורו את השיטה המתאימה ביותר להשגת מראה עור שחום. המכון מצויד במיטב מקלחוני השיזוף, תאי שיזוף מהירים המאפשרים השגת עור שחום במהירות וללא סיכון מיותר של בריאות העור. עם הוליווד טאן אין סיבה להיות נבוכים ממראה העור הלבנבן ואפשר לצאת לים בכיף.

התקשרי עוד היום לקבוע פגישה בהוליווד טאן והתחילי את הקיץ עם עור שחום ללא מבוכה:

  • מכון שיזוף הוליווד טאן קריות: 04-8493972
  • מכון שיזוף הוליווד טאן חיפה: 04-6891344


עמוד זה נצפה: 350 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור