חיפוש באינדקס עסקים

קטלוג מוצרי עיצוב שיער 2010

פורסם מאת: barosh בתאריך: 14 דצמבר 2009

מוצרי עיצוב שיער 2010

בימים אלה יוצא לדרך קטלוג מוצרי השיער של חברת קארין גל המייצרת, מייבאת ומשווקת מגוון מוצרי טיפוח לשיער. הקטלוג כולל למעלה מ-50 מוצרי שיער מקצועיים של חברות אירופאיות מובילות, שנבחרו בקפידה על-ידי חברת קארין גל הישראלית. גד מנור, הבעלים:קטלוג מוצרי עיצוב שיער - קארין גל. צילום: רועי מנור. "בחירת המוצרים הייתה בהתאם לצרכי מעצב השיער הישראלי, בכוונה להעניק לו את המוצרים הטובים ביותר, שיאפשרו לו להגיע לתוצאות הטובות ביותר".
בקטלוג החדש בולטים מוצרים חדשים וביניהם: מוס בלגי לעיצוב שיער, ווקס על בסיס מים, אקסטרים ג’ל וצבעים אדומים קרים בעלי פיגמנט חזק במיוחד.
לצד המוצרים החדשים ממשיכים לככב מוצרי ניקוי, טיפוח, עיצוב וטיפול של המותג הוותיק botea, מגוון של חומרי עבודה מתקדמים, סדרת הצבעים הקרה, intensive, חומרי אפקטים, שפותחו בטכנולוגיות מתקדמות ועוד.
חברת קארין גל, הזכיינית הבלעדית של קארין הייר קוסמטיקס בישראל חיזקה בשנה האחרונה את אחיזתה בשוק הישראלי ואף מייצאת מוצריה לחו"ל. לצד הרחבה ניכרת של פריסת מוצרי הבוטאה בשוק המקצועי, הביאה החברה לארץ מוצרים מנצחים של חברות אירופאיות מובילות, כדוגמת דיקסון.
מעבדות הפיתוח של קארין גל השלימו ב-2009 פיתוח של שתי סדרות לשוק הפרטי: סדרת הטיפוח, קארין פרו, שמשווקת במשביר לצרכן וברשת הניו-פארם וסדרת דיפרנט, שהיא סדרה יוקרתית ומשווקת בבתי-מרקחת.
בחודשים האחרונים הוזמנה הנהלת קארין גל למפגשים עסקיים מעניינים בחו"ל. בחודשים ספטמבר ואוקטובר נפגש גד מנור, הבעלים, עם גורמים בכירים בתעשיית השיער האמריקאית והאירופאית.עמוד זה נצפה: 364 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור