חיפוש באינדקס עסקים

ערכת ננו קומפלקס סליק

פורסם מאת: barosh בתאריך: 11 ינואר 2015

הצורך של שוק השיער, מעצבי השיער והלקוחות במערכת יישור והחלקת שיער בטוחה, ללא פורמלין וללא חומרים מסוכנים שתהיה מאושרת על ידי משרד הבריאות  הישראלי וארגוני בריאות מרכזיים אחרים בעולם היה הטריגר שהכניס את חברת Research In Beauty לתהליך שהוביל ליצירת ערכת הננו קומפלס המחליקה ומשקמת את השיער בלי פורמלין או שום חומרים מסוכנים אחרים.

ננו קומפלקס סליק – Nano Complex Sleek – ערכת מוצרים יעילה ופעילה המשנה את המרקם של המבנה הכימי הטבעי של השיער בלי לשבור את הקשרים הדו גפורתיים בשיער ומאפשרת למעצבי השיער שימוש בערכת החלקה ויישור לשיער, בלי לסכן את בריאותם שלהם או את בריאות לקוחותיהם.

חומר ההזנה המרכזי בערכה, מסכת הייצוב קרטין זהב המכילה מולקולות זהב 24 קראט המשולבות בתוך חלבוני המיקרו קרטין בונים ומזינים את השיער מבפנים החוצה באופן שנראה לעין מיידית.

בערכת הננו קומפלקס כלולים גם שני סוגי שמפו הגורמים לשיער להיראות חלק, בריא, נוח לסידור ומרשים, מחליק שיער הייעודי ותחליב פרוטאין המכיל חומצות אמינו וחלבון מיקרו קרטין למילוי את הקוטיקולות וסיבי השיער.
ערכת הננו קומפלקס של המחקר ביופי מובילה את המהפכה בתחום החלקת השיער העולמית ומביאה את בשורת החלקת השיער הבריאה והבטוחה לישראל.
לפרטים נוספים פנו למשרדי החברה
המחקר ביופי, מערכת ננו קומפלקס להחלקת שיערעמוד זה נצפה: 527 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור