חיפוש באינדקס עסקים

עיצוב שיער ותסרוקות לסילבסטר

פורסם מאת: barosh בתאריך: 19 דצמבר 2007

מעצב השיער ניסו אשכנזי מחולון מסביר על אופציית המראה הרטוב בעיצוב שיער ותסרוקות לסילבסטר:מעצב השיער ניסו אשכנזי - סילבסטר 2008 נשים וגברים המעוניינים ליצור מראה צעיר ואופנתי תוך שמירה על שיער מעוצב במראה רטוב רצוי לבחור שימוש בג’ל לשיער המשווק בחנויות ובמספרות כמובן, בחוזקים שונים.
ג’ל מאפשר לקבע את השיער בכל צורה ובהתאם לסגנון הרצוי בבחירה אישית ואינדיבידואלית.
השימוש במוצר ספציפי זה יתאים לכל סוגי השיער באורך קצר עד בינוני כאשר המטרה היא להדגיש את המראה "הרטוב". אפשרות שנייה היא ליצור מראה משוך לאחור או צמוד לקרקפת.בעזרת כמות נדיבה של ג’ל תוכלו ליצור את המראה המבוקש תוך הוספת ברק משמעותי.
על עניין תוספות וקישוטי שיער מדגיש אשכנזי : "המגמות בתחום עיצוב השיער מתחזקות בכל הקשור לשימוש באביזרי שיער וקישוטים לסוגיהם. הרעיון הוא ליצור אווירה בשיער שתהיה מושכת ואופנתית תוך שימוש במידה הנכונה בפריטים אשר יביאו לכך שתשיגי תוצאה אופנתית ומעוצבת.
ההמלצה שלי היא לבחור באביזר אחד ייחודי לך ולסגנון עיצוב התספורת שישמש כקישוט מעודן תוך בחירה של המיקום הנכון,הצבתו בזווית הנכונה בהתאם לסוג הפריזורה".

 

אבי קיי – עיצוב שיער ותסרוקות לסילבסטר תוך שימוש במגוון מוצרי שיער הקיימים כיום בשוק יבטיח לך מראה מעצב השיער אבי קיי - סילבסטר 2008מסוגנן ואופנתי ובעיקר תסרוקת מקובעת ומעוצבת שתחזיק לאורך שעות רבות למהלך כל האירוע.
כאשר את מעוניינת לעצב תלתלים רכים על שיער ארוך תוך שמירה על מראה חופשי מומלץ להשתמש במוס תלתלים עדין (חוזק בנוני) למרוח אותו על שיער לח ולייבש תוך כיווץ השיער בכפות הידיים ובעזרת האצבעות עד לקבלת המרקם המתולתל .מומלץ לא למרוח את המוס על אזור השורשים מכיוון שאזור זה מפריש שומנים וזיעה ועלול ליצור מראה פחות "נקי".
מוסיף קיי על עניין אפשרויות הצביעה: "לנשים בעלות שיער טבעי שאף פעם לא צבעו ומעוניינות לגוון את השיער במיוחד לערב החגיגות ניתן להשתמש במוצר מתקדם המוגדר בשפה המקצועית "צבע שטיפה" תכשיר מתקדם ללא אמוניה המכיל חמצן בריכוז נמוך מאוד המאפשר צביעת השיער ותוספת גוון אופנתי המחזיק מעמד לזמן מוגבל.
התכשיר הנ"ל אמנם אינו יכול להבהיר את הגוון הטבעי אבל בהחלט יכול ליצור גוון משמעותי – תלוי ברקע ההבהרה הקיים בשיער.
חשוב להתייעץ עם מעצב השיער לפני בחירת הגוון הסופי לשימוש.

 


מעצב השיער רונן פלג מתל השומר טוען כי עיצוב שיער ותסרוקות לסילבסטר יש לקבע בעזרת ספריי מעצב תוך מעצב השיער רונן פלג, תל השומר - סילבסטר 2008שימוש בחום הפן בעדינות במרחק של שלושים עד ארבעים ס"מ מהשיער. "השיער הארוך מחייב שימוש בספריי מעצב שהוא גם מכיל חומרים מייצבים (מאפשרים קיבוע של השיער).
כאשר הרעיון הוא ליצור מראה מלא נפח, מעוצב באופציה של תסרוקת ערב חשוב לבחור בספריי בחוזק הנכון בעזרתו ניתן יהיה לקבע את התסרוקת שנבחרה ונוצרה בשיער.
מומלץ להתיז את הספרי במהלך של תנועה מעגלית אל מול השיער בחלקו החיצוני תוך שמירה על מרחק מינימאלי של פיזור החומר. חשוב לא להפריז בשימוש בכמות ספרי מכיוון שעומס יתר ייצור מראה מחוספס וייצור מראה דביק ובלתי אפשרי לסידור.עמוד זה נצפה: 407 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור