חיפוש באינדקס עסקים

עוברים לשיטה האמריקאית – CREATION

פורסם מאת: barosh בתאריך: 18 יולי 2011

עוברים לשיטה האמריקאית - CREATION. להשיג ברשת נייל סטודיו.את המהפך הגדול בתחום בניית הציפורניים, ניתן לייחס לשיטת CREATION – שיטת בניית ציפורניים באקריל אשר מקורה בארה"ב.

השיטה האמריקאית CREATION מבוססת על פורמולות ידידותיות המותאמות לצרכי טכנאית הציפורניים. לכל אורך הפיתוח שעבר המוצר החדשני הזה, נשמר בקפדנות יתרה האיזון של הגורמים השומרים על יחסי גומלין של הטכנאית עם תנאי סביבת עבודתה.

הטכנולוגיה החדישה עליה מתבססת שיטת CREATION מעניקה לטכנאית הציפורניים מספר יתרונות ייחודיים אשר משפרים באופן חסר תקדים את יכולת העבודה של כל טכנאית:

  • החומר מייצר מעט מאוד אבק בשיופים ומונע יצירה של ענני אבק – ידידותי לדרכי הנשימה.
  • לאחר מריחת חומר ה-CREATION מתקבלת ציפורן נעימה, חלקה ואחידה ויש צורך רק בשיוף עדין קרוב לקוטיקולה – לא עוד הררי אקריל על הציפורניים הדורשים שיופים מאסיביים.
  • ריכוז ריח אקרילי נמוך יחסית.
  • כושר היצמדות עילאי על ציפורן טבעית.
  • חסל סדר ציפורניים מצהיבות – החומר אינו מצהיב, החומר גמיש, חזק ויציב.
  • טבעות קראטין מיקרוסקופיות אשר נצמדות לציפורן, מונעות את תופעת התרוממות הבנייה.

שיטת CREATION מציעה גווני אבקה ורוד, לבן ושקוף במרקם נעים ובטכנולוגיה חדישה. ניתן לעבוד על בסיס טיפסים מכל הסוגים או על בסיס תבניות.

במהלך כנס נייל סטודיו 2011 אשר התקיים בחודש שעבר במלון לאונרדו סיטי טאוור, הדגימה טל חנו – בעלת סניף נייל סטודיו עפולה, את יתרונות שיטת CREATION בפני מאות הטכנאיות שהשתתפו בכנס. נוחות השימוש, מהירות הביצוע וכמובן התצוגה של טל חנו – גרמו לטכנאיות רבות להתנסות בשיטה..

עוברים לשיטה האמריקאית - CREATION. להשיג ברשת נייל סטודיו


עוברים לשיטה האמריקאית – CREATION. להשיג ברשת נייל סטודיועמוד זה נצפה: 422 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור