חיפוש באינדקס עסקים

סילבסטר 2012 – 5 מוצרי חובה להופעה מושלמת

פורסם מאת: בתאריך: 26 דצמבר 2011

סילבסטר 2012 - 5 מוצרי חובה להופעה מושלמתערב השנה האזרחית 2012 מתקרב בצעדי ענק וזו העת שלכן, לנצוץ. בין אם אתן הולכות לבלות בנשף מפואר, מסיבת קוקטייל אלגנטית, מסיבת גג מגניבה או "סתם" הולכות להעביר ערב אינטימי עם חברים קרובים, זה הערב בו תוכלו לנסות דברים אחרים ולהיראות קצת שונות.

המראה הנכון מתחיל עם נגיעה בוהקת. הוסיפי לפרטי הלבוש איתם את נוהגת ללכת לעבודה מגע של נצנצים או פייטים, זאת יכולה להיות חגורה נוצצת, שכמייה נועזת או סתם צעיף מבריק. החליפי את נעלי הסניקרס בסנדלי פיפטואו מסאטן ולכי על זה בגדול כמו במראה האיפור של מותג האיפור המינראלי "מינרז קוסמטיקס" עם תכשיט בעיצוב נועז, כמו צמדי זהב עבים  ושרשרת גדולת ממדים.

בגזרת השיער המפתח להצלחה הוא הענקת נפח ואילו בגזרת האיפור מותר ואף רצוי להתפרע קצת ולהתאפר בגוונים זועקים של ממש. במינרז עשו זאת בשילוב שני צבעי צלליות (זית ותכלת עמוק) ואילו ב-"נייל סטודיו" בחרו בטוטאלוק החופף בין גוון צלליות העיניים הבוהקת לגוון הלק בצבע כחול רויאל מלכותי במיוחד. העיקר כמובן, זה לדפוק כניסה ולוק בלתי נשכחים.

את הפודרה הרגילה יש להחליף בפודרה זוהרת/מנצנצת אשר תעניק זוהר קסום לפנים ואת השפתיים יש למשוח בשפתון אדום מפתה ממש כפי שעשה השנה אמן האיפור בועז שטיין. ועוד מבית מדרשו של שטיין לסילבסטר, הינכן מתבקשות לא לשכוח להשתמש במסקרה, ועדיף כזאת מהסוג המשובח, שתאריך, תעבה ותסלסל את הריסים שלכן, למראה שכולם, אבל כולם יזכרו!

לקינוח הרי לא נקפח את גזרת הלק, הרי בפתחה של השנה האזרחית החדשה לא תרצו להזניח  את מראה הציפורניים. מותג הלק האמריקאי ORLY מציע להשלמת הטוטאלוק, לבחור בלק מהודר ונוצץ במיוחד, זהב, כסף או גוון מטאלי כלשהו המשלב אפקט קורן ובוהק מהרגיל. אגב, הקולקציה הספציפית של המותג האמריקאי לסילבסטר טומנת בחובה הפתעה קטנה בדמותה של פצירה קטנטנה המוצמדת לפקק הבקבוק.

במותג שיק מציעים ללכת על התאמה אבסולוטית בין גוון הלק לגוון השפתון, בחברה ממליצים לבחור גוון סגול מטאלי ובכך ליצור מראה דרמטי וחושני במיוחד.

שנה אזרחית טובה לכולם!עמוד זה נצפה: 277 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור