חיפוש באינדקס עסקים

סטיילינג לגברים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 3 יולי 2011

גברים רבים עדיין מאמינים סטייל הוא עניין של נשים. שרק נשים צריכות להיות מטופחות ולבושות בטוב טעם. יחד עם זאת, במבט כללי על גברים ניתן לחלק אותם לשלוש קבוצות עיקריות:
מטרוסקסואל – הגבר החדש שנראה טוב, מקפיד על גזרה, עוסק בספורט ומקפיד על היגיינה אישית ברמה גבוהה. סביר להניח שהם נראים טוב מלכתחילה וכמעט כל מה שילבשו ייראה עליהם טוב.
OLD-SCHOOLסטיילינג לגברים – הגברים המיושנים שעדיין מאמינים שנשים הן המין היפה ולהם מותר שלא להתייחס למראה חיצוני שלהם. לגבר הזה יש בדרך כלל כרס בולטת והם לובשים בגדים מיושנים ובגדים שאינם מונחים עליהם היטב. השערות בולטות מכל כיוון, הקמטים מופיעים בכל מבט, הספורט היחיד שהוא מבצע זה העברת ערוצים בטלוויזיה וכיו"ב.
הקבוצה השלישית מתייחסת לגברים שאינם מתאימים לאף אחת מהקבוצות המצוינות מעלה. הגברים בקבוצה זו מבינים שצריך להיות אסתטיים למראה במיוחד במקום העבודה, אך לא בטוחים מה הם צריכים לעשות על מנת להיראות טוב בחיי היומיום.
אז גבר גבר, שים לב:
היגיינה אישית – דאודורנט ואפטר שייב הם חובה אך לא בהגזמה. במיוחד בימי הקיץ המיוזעים. תספורת נכונה והגיונית היא בסיס למראה נכון. הימנעו בבקשה מתסרוקות בלתי הגיוניות, מ"הלוואה וחיסכון" על מנת להסתיר פדחת מתקרחת, ובנייה של שיער במבנה סוריאליסטי על מנת לטשטש שיער דליל. עדיף לגלח את הראש למראה נקי ומטופח מאשר ליצור מראה פתטי שמנסה לדמות שיער. צביעת שיער אפשרית ואף מומלצת אם הצבע דומה לצבע המקור הטבעי. אם החלטתם לצבוע את השיער בצבע דרמטי ושונה מזה שיש לכם, נסו לצבוע גם את שיער הגוף המבצבץ מתוך פתח החולצה, למשל: שיער חזה כסוף ידגיש את שיער הראש הצבוע שחור כהה וייצור מראה מגוחך.
סטיילינג לגברים
החולצה – רצוי שתהיה נוחה על הגוף ולא צמודה מדי על מנת שתסתיר ולא תדגיש את הכרס. המכנסיים צריכים להגיע עד קצה העקב מאחור ומקדימה שייגעו בנעל ויהיו מונחים עליה. מכנסיים קצרים מדי יוצרים מראה ליצני ומגוחך. עניבות הן פריט הקישוט המרכזי במלתחות גברים לכן חשוב להבין איזה עניבה מתאימה לכם. עניבה באיכות טוב שמגיעה עד קו החגורה היא העניבה באורך הנכון. דגם קלאסי של פסים, נקודות, מעוינים או עניבות חלקות יעניקו לך מראה שמרני. צבע העניבה צריך להתאים לצבע החולצה. צבע הגרביים צריך להתאים לצבע המכנסיים או הנעליים, בצבע אחיד ולא בולט. הגרביים צריכים להיות באורך כזה שיסתירו את הרגל במידה שהיא מבצבצת מתחת למכנס כשיושבים או משלבים רגליים. מעל לכל הנעליים צריכות להיות מצוחצחות ונקיות. נעליים מוזנחות יותר מכל פריט לשוב אחר,יוצרות מראה מוזנח. אביזרים כמו שעון ותיק הם אלה המייצרים מסר של מי אתה ואיזה סוג אישיות אתה מנסה לייצג. שעון ותיק מוקפדים ייצרו מראה רציני בעוד שעון ותיק ספורטיביים ייצרו מראה ספורטיבי וכך הלאה.עמוד זה נצפה: 333 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור