חיפוש באינדקס עסקים

סוגרים עונה בפרץ אדרנלין

פורסם מאת: בתאריך: 11 אוקטובר 2015

ברוח הספונטנית חסרת המעצורים, ובעיקר בשם הקלילות, השמחה והשחרור המאפיינים את חודשי הקיץ הלוהטים, נועל מותג הלקים האמריקאי ORLY את העונה ומשיק את Adrenaline Rush – ’שיא האדרנלין’  – קולקציה מלאת אדרנלין במהדורה מוגבלת. 

אם את בעניין של צבעי לק בעלי עוצמה וצבעוניות עזה, הכוללת צבעים תוססים ונוכחים, הקולקציה האחרונה ל-2015 מבית מותג הלק "ORLY" תעשה לך חגיגה בעיניים.  ’שיא האדרנלין’ מציעה פלטת גוונים צבעונית במיוחד, קצבית, אנרגטית ולוהטת, המעוררת עניין ומקפיצה את הדופק.
 
מהדרות הלקים המוגבלת של ORLY
 
אוסף הקיץ הצבעוני מאגד שישה גוונים: כחול ניאון עמוק, סגול עוצמתי, ירוק-צהוב מאתגר, כתמתם פורץ גבולות, ורוד פוקסיה נועז ואדום לוהט הדומה לכדור אש. גם הפעם הגוונים זכו לשמות רלוונטים, כאלה שיעלו את רמת האדרנלין: "לדחוק את הגבול", "ריגוש", "נועז", "לקיחת סיכונים" וכד’.
 
"קטי פרי, ריהאנה, ניקי מינאג’ וחברותיהן ההוליוודיות כבר מזמן אימצו את גווני ה’אקסטרים’ לציפורניהן. הן אף לקחו את השימוש בהם צעד אחד קדימה וניתן לראות על ציפורניהן שילובים מפתיעים של פרנץ’ מניקור ניאוני הממזג בין בסיס פוקסיה ורוד זוהר וקו פרנץ’ בצהוב או בכתום ואפילו ציפורנים בגוון נוכח במיוחד המנוקדות בגוון ניאוני עוצמתי" אומרת קטיה שו המדריכה המקצועית של המותג. 
 
הלקים של ORLY אינם מכילים פורמלדהיד DBP וטולואן.
 
להשיג: ברשתות הפארם, במרכזי הטיפוח ובמכוני המניקור ברחבי הארץ.


עמוד זה נצפה: 343 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור