חיפוש באינדקס עסקים

נייל סטודיו משיקה את סניף הדגל שלה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 21 אוגוסט 2017

רשת בתי הספר למקצועות היופי,  "נייל סטודיו", משיקה את סניף הדגל שלה בחולון 

ומזכירה לכולנו שהחזרה לבית הספר רצופה לימודים כיפים ! 
השבוע ממש, תשיק רשת בתי הספר המובילה בישראל – נייל סטודיו את סניפה הגדול ביותר – סניף נייל סטודיו חולון.
הרשת אכן הטביעה את חותמה בסימן העצמה כלכלית לנשים כבר בתחילת 1990, ומאז פיתחה את סניפיה ברחבי הארץ והרחיבה את אפשרויות הלמידה ברשת לכיותר מעשרה סוגי הכשרות כיום.
נייל סטודיו היא מקפצה לנשים רבות לקבלת תעודת מקצוע בינלאומית בתחום הטיפוח והיופי ולהתקדם לעצמאות כלכלית משלהן ואף להקים עסק ולהרחיב את עצמאותן.
מנכל ברייסון שיווק והבעלים של רשת נייל סטודיו בריאן לידן ומנהלת סניף חולון חנה עטיה
בריאן ליידן, מנכ"ל ובעלים של רשת נייל סטודיו, תכנן את הקמתו המחודשת של הסניף כבר קרוב לשנתיים ובעיתוי שלגמרי מצדיק – נפתח הסניף ללימודים בצמוד לשנת הלימודים הממלכתית של בתי הספר והאוניברסיטאות.
מנהלת הסניף היא לא אחרת מבין המדריכות הבכירות והוותיקות של הרשת, חנה עטיה, בעלת 23 שנות ניסיון במקצועות היופי ברחבי אירופה, ארה"ב ובנייל סטודיו.
לאתר נייל סטודיו חולון
עטיה מסבירה כי "הביקוש בשנים האחרונות מצד המקצועיות, נמצא במגמת עליה ובישראל בפרט, כשהבנו בנייל סטודיו שהמון מעוניינים בבית חם ומקצועי שישמש להן כאב לכל חידושי התחום, התחלנו בחשיבה לכיוון חידוש הסניף, הגדלת הכיתות והרחבת מסלולי ההכשרה הרבים".
מסלולי קורסים לבחירה, למידה של כל השיטות והטכניקות הקיימות והתנסות פרקטית בכל הציוד והמכשור החשמלי בענף החל מבניית ציפורניים, פדיקור ומניקור רפואי והכשרה מקצועית בתחום הטיפוח והיופי.
תכנית הלימודים הינה מאושרת על ידי משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה ובפיקוח מלא.   לפרטים: טלפון:1-700-700-037,דוא"ל: office@nailstudio.co.il 
אתר הבית הראשי : נייל סטודיו
מנכל ברייסון שיווק והבעלים של רשת נייל סטודיו בריאן לידן ומנהלת סניף חולון חנה עטיה


עמוד זה נצפה: 836 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור