חיפוש באינדקס עסקים

מתחתנת? קישוטי ציפורניים לכלות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 18 יולי 2010

מתחתנת? מזל טוב! אחרי שבחרת בשמלת הכלולות, סגרת אולם אירועים, בחרת DJ, ההזמנות כבר מעוצבות ומה שנשאר הוא להתאים קישוטי ציפורניים למראה הכללי שלך בערב החתונה. אצבעותייך חשובות לא פחות (הרי מתחתנת? קישוטי ציפורניים לכלותעליהן תענדי את טבעת הנישואין) ולכן יש להעניק להן את החשיבות הראויה – קישוטי ציפורניים לכלות.
אין מראה מדכא יותר מאשר יד מוזנחת ועליה טבעת נישואין חדשה. והרי את תראי לכולם את הטבעת. אל תשאירי את הידיים לסוף. ציפורניים מטופחות הן התוספת המושלמת לטבעת נישואין נוצצת וחדשה.

קישוט ציפורניים לכלות STEP BY STEP

ציפורניים בנויות חייבות לעבור מילוי יומיים שלושה לפני החתונה. אל תחכי לרגע האחרון. אם את הולכת למקווה, את יכולה להגיע עם בניית ציפורניים אבל בלי לק עליהן (בכל מקרה בררי במקווה, דברי עם הבלנית לאשר שזה בסדר).
לאחר הביקור במקווה, זה הזמן לעצב את הציפורניים. שנת 2010 חוזרת למראה הקלאסי של ציפורניים. מהצצה במגזינים בחו"ל שבדרך כלל מנבאים את הטרנדים שיגיעו אלינו תוך כמה חודשים, הבנייה המרובעת עם הדבקת אבני קריסטל ונצנצים – הם כבר טרנד שעבר זמנו. בניית הציפורניים חוזרת למראה המעוגל, הטבעי והעדין.
אורך הציפורניים ליום החתונה לא צריך להיות ארוך ודרמטי. ציפורניים באורך קצר עד בינוני יתאימו מאוד למראה הכלה הרומנטי. חשבי לרגע על התמונות מהחתונה בהן יראו את כפות ידיים בטקס ענידת הטבעת, או בטקס חיתוך העוגה. כפות הידיים שלך והציפורניים יככבו בתמונות האלה ויהוו עדות לתמיד. תמונות החתונהמתחתנת? קישוטי ציפורניים לכלות הרומנטיות ישתלבו טוב יותר עם כפות ידיים רכות ומטופחות ועם ציפורניים במראה טבעי וצבעים רכים.
בעניין הצבע, אם את כלה דרמטית, אולי תחשבי על צבע אדום לוהט – ארגמני ממש שיוסיף דגש חם על הידיים ויהווה ניגוד מרשים לגווני השמלה, במיוחד אם איפור הפנים כולל שפתון אדום. אם את הולכת על מראה רומנטי קסום – צבעים טבעיים יעשו את העבודה. גוון אחיד של וורוד נקי, וורוד עתיק ומעושן, אפרסק חלומי או קרם מאט ייראו מדהים בשילוב עם התחרות המעודנות של השמלה ויתאימו לאיפור בצבעים טבעיים.
אם את רוצה פרנץ’ מניקור לערב החשוב בחייך, נסי לשמור על מראה מעודן כאשר עיצוב תחרה עדין על הציפורניים יכול להתאים כאן או אולי פס דק בצבע נוגד, כסוף או זהוב, העיקר שתחשבי על התוצאה הסופית והמטרה הסופית. חשבי על תמונות החתונה. תמונה יד ביד עם החתן, כשהוא מציג בגאווה את ידך המעוטרת בטבעת נישואין, תמונה של ידיך האוחזות בכתובה – הבנת את הרעיון.
בניית הציפורניים וקישוט הציפורניים חייבים להיות חלק מהמראה הכללי שלך ככלה, להשתלב בסגנון הכללי שבחרת לעצמך ולהחמיא לך. אל תחכי עם ההחלטה עם סגנון הבנייה של הציפורניים וקישוטן לרגע האחרון. בקרי אצל טכנאית הציפורניים שלך אחרי שהחלטת על שמלה ועל סגנון שיער, שוחחו והחליטו על סגנון מתאים מראש.

תמונות באדיבות: נייל סטודיו, סימונה שויקי.עמוד זה נצפה: 857 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור