חיפוש באינדקס עסקים

מלאני פרס פרזנטורית

פורסם מאת: barosh בתאריך: 6 ינואר 2008

מלאני פרס פרזנטורית

רשת הוניגמן, חתמה בימים אלו הסכם עם הזמרת, שחקנית, דוגמנית מלאני פרס. במסגרת החוזה, תשמש מלאני מלאני פרספרס כפרזנטורית של המותג הוניגמן זו העונה הרביעית. מלאני פרס תקבל עבור קמפיין אביב-קיץ 2008, סכום הנאמד ב-65 אלף דולר. הקמפיין בכיכובה של מלאני פרס שייעלה במהלך חודש מרץ 2008, ייערך באמצעות משרד הפרסום גלר נסיס, בתקציב כולל של למעלה מ- 2 מיליון ₪.
לדברי חברת הוניגמן "הבחירה של הוניגמן להמשיך עם מלאני פרס כפרזנטורית של המותג לעונה הרביעית נבדקה באמצעות קבוצת מיקוד, סקרים ומחקרים שערכה הוניגמן בקרב קהלי היעד אשר ציינו כי מלאני פרס היא סמל אופנה, חושניות, סטייל, קלאסיות ואלגנטיות ערכים המזוהים עם המותג הוניגמן. כישוריה המובהקים הפכו אותה לדוגמנית עם "ערך מוסף" היא מקור השראה אמיתי לנשים המעריצות אותה כשהן רואות את מלאני פרס במדיה, בתקשורת ובהפקות אופנה".
מלאני פרס, הנחשבת לאחת הדוגמניות הבולטות בישראל, שחקנית וזמרת, כיכבה בסדרות טלוויזיה וסרטים כמו: תפקיד ראשי בדרמה טלוויזיונית של ערוץ 3 אבל’ה, שיחקה תפקיד אורח בסדרת הטלוויזיה של שי כנות תיק סגור, התארחה בסדרת הטלוויזיה הבורגנים בערוץ ה-2, השתתפה בסרט הכלה הסורית, כיכבה בטלנובלה של ערוץ 3 טלנובלה בע"מ, שרה בדואט לרוץ מהר עם יהלי סובול, שיחקה בסרט בשמים אחרים והתארחה בסדרה החברים של נאור בערוץ 10. בימים אלה עובדת מלאני פרס על הקלטת אלבום בכורה פרי יצירתה.
חברת הוניגמן נמצאת בבעלות יעקב ומינה הוניגמן. החברה מפעילה את רשת הוניגמן המונה 56 סניפים ברחבי הארץ. בעבר כיכבו כפרזנטוריות של הוניגמן: קלאודיה שיפר, מור קציר, שירלי בוגנים, שירי בן ארי ועוד.עמוד זה נצפה: 417 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור