חיפוש באינדקס עסקים

מגרד לנו הראש

פורסם מאת: barosh בתאריך: 18 אוגוסט 2007

מגרד לנו הראשמגרד לנו הראש ? למה מגרד לנו יותר בחודשי הקיץ בקרקפת מאשר בחודשי החורף , ואיך ניתן להתמודד עם התופעה מסביר מעצב השיער רונן פלג למישל מרסייה תל השומר : "בחודשי הקיץ החמים השיער והעור חשופים לנזקי מזג האוויר ולתופעות שונות הנגרמות מההשפעה הישירה על השיער .

תופעות של עקצוצים בעור הקרקפת, קילופי עור, גירודים מתמשכים, פצעונים ואדמומיות כללית במסגרת קו צמיחת השיער במצח ובפנים הם עיקרי הסימנים המעידים על התגברות הנזקים .

מה הם הגורמים העיקריים לתופעה זו : שימוש במוצרי טיפוח ועיצוב השיער שאינם מותאמים לתקופה מבחינת פורמולת הרכיבים שמהם נוצרו . העמסה של חומרי עיצוב על השיער המכילים אלכוהול . שימוש בכיסויי ראש כמו כובעים ,מטפחות ,מצחיות וכיו’ . איסוף השיער בקבוצה אחת (קוקו) וחשיפה ממושכת תחת מזג אוויר חם ויבש . עצם הגירוד בעור שיוצר החמרה משמעותית במצב ובהרגשה הכללית איך ניתן להפחית ולהימנע מתופעה זו :

בחירת מוצרים המותאמים לשימוש בחודשי הקיץ על השיער ועור הקרקפת . להימנע ככל האפשר משימוש במוצרי עיצוב "כבדים" . לבחור בכיסוי ראש אוורירי שאינו יוצר אפקט "חממה".

להימנע מגירוד העור ולשמור על היגיינת הראש . לאחר חפיפה חשוב לשטוף את השיער עד לקבלת מים צלולים ונקיים ולוודא כי לא נותרו שאריות של חומרי ניקוי על העור . המלצה אישית : ישנם סדרות של מוצרי טיפוח המותאמות לשיער בחודשי הקיץ כמו סדרת SOLEIL של קרסטס –הסדרה האדומה כך מכנים אותה מעניקה אפשרויות רבות לטיפול ופתרונות למניעת התופעה והפחתת תחושת העקצוצים והגירודים .עמוד זה נצפה: 512 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור