חיפוש באינדקס עסקים

לרגל יום הניחוח הבינלאומי – האם מוצרי קוסמטיקה בעלי ניחוח נעים טובים גם לעור?

פורסם מאת: RitaB בתאריך: 10 מרץ 2022

לרגל יום הניחוח הבינלאומי – מוצרי קוסמטיקה בעלי ניחוח נעים.
האם מוצרי קוסמטיקה שמריחים טוב טובים גם לעור?

"מה שמשמח את האף אינו בהכרח משמח את העור"

אומרת שולי רודריג מנכ"ל חברת הקוסמטיקה הבינלאומית SR COSMETICS

 

לרגל יום הניחוח הבינלאומי – האם מוצרי קוסמטיקה שמריחים טוב טובים גם לעור הפנים?  

קראו את "האותיות הקטנות"

 

יום הניחוח הבינלאומי נערך מידי שנה ב 21 במרץ, והוא נועד להזכיר לנו כמה הריח הנעים מוסיף תחושות חיוביות לחיים. הניחוחות יכולים להגיע מבשמים,  מקרמים ומוצרי טיפוח ולהם תפקיד חשוב בחיי היום יום,

כולנו  רוצים לריח טוב ורובנו משתמשים בבשמים, אך מעטים האנשים שיודעים שהבושם לאוו דווקא טוב לעור,  בושם עלול לגרום להזדקנות מואצת של העור וליצור פיגמנטצייה.

מוצרי קוסמטיקה בעלי ניחוח נעים

חברות קוסמטיקה רבות מייצרות מוצרי טיפוח המשלבים בקרמים לעור הפנים והגוף מבשמים שונים אשר יכולים להיות אגרסיביים, ומחלישים את היכולת של העור להגן על עצמו מפני נזקי קרני UV. משמעות הדבר שעור מבושם הופך רגיש יותר לנזקי השמש ולכתמי פיגמנטציה".

 

שולי רודריג מנכ"ל חברת SR COSMETICS ומפתחת המוצרים, מסבירה  על הבישום בתכשירי קוסמטיקה: "תפקיד מרכיבי הבושם FRAGRANCE הינה יצירת מצג "ניחוח" נעים וממכר לקולטנים הקיימים בקצה האף.

בבשמים רבים קיים Olfactory Receptor , קולטן ריח שעליו נאמר "מה שמשמח את האף אינו בהכרח משמח את העור". ידוע כי מופעי אלרגיות וסוגי אטופיק למיניהם נגרמים בגלל רגישות העור למיני בשמים סינטטיים שונים. (רובם של אלה שמורים בסודיות בפורמולה) הוכח כי אותם הפאטלטים Fhthalates  נמצאים במרכיבי בושם רבים.

 

רודריג ממליצה להשתמש אך ורק במוצרי טיפוח לעור הפנים המשלבים תרכובות ארומטיות ידידותיות,  המצויות בצמחים רבים כמו: לבנדר, מגנוליה, כמהין ועוד. 'הניחוח הטבעי' נקרא "טרפנים" ובנוסף לריח למוצרי הקוסמטיקה הללו השפעות וסגולות רפואיות הנתמכות ע"י מחקרים מדעיים אשר בודקים תועלות ברמה הרפואית לעור הפנים. השפעתם של צמחים אלו הינם ברמת השפעה של מרגיעים, אנטי דלקתיים ואנטיספטיים.

 

לדברי שולי רודריג:"איכותו של תכשיר קוסמטי יעיל ומותאם אינו תלוי ריח או מארז, ואני ממליצה לכל אישה לקרוא בקפידה את האותיות הקטנות על אריזת המוצר הקוסמטי ולחפש מילה אחת גורלית "Fragrance" – ממנה להימנע. כי אם זה מריח טוב מידי… "ודי לחכימא ברמיזה".

לעומת זאת, כשמסתכלים באותיות הקטנות ניתן לראות שבהחלט יש מוצרי קוסמטיקה שאין בהם בושם אגרסיבי ולא יזיקו לעור הפנים.
הם יכילו ניחוח ממקורות טבעיים. יהיו מוצרי קוסמטיקה בעלי ניחוח נעים, אך לא מזיק.
למשל:

.צילום יחצ.BLUE NIGHT CREAM COMB

 

מוס צמחי מרפא צילום יחצעמוד זה נצפה: 199 פעמים

כתבות קוסמטיקה טיפוח

אני מאשר/ת קבלת דיוור