חיפוש באינדקס עסקים

ליה מישל – שגרירת היופי של לוריאל פריז

פורסם מאת: barosh בתאריך: 4 אוקטובר 2012

ליה מישל - שגרירת היופי של לוריאל פריז. צילום: יח"צ לוריאל פריזלוריאל פריז גאה להודיע על השגרירה החדשה של המותג, השחקנית עטורת הפרסים ליה מישל. הכישרון של ליה הוביל אותה מברודווי ועד המסך הגדול שם היא "גנבה" את לבבות האמריקאים בתפקיד זמרת הסופרן שגונבת את ההצגה, רייצ’ל ברי, בסדרה Glee.

"משום שגדלתי על במה, הכרתי את תכשירי האיפור בגיל צעיר ומעולם לא אשכח את הפעם הראשונה, בה ניסיתי להשתמש בשפתון איקוני של לוריאל פריז – הוא הביא לי זוהר מיידי והתמכרתי אליו מאז! אני מעריצה את מוצרי לוריאל פריז במשך שנים, אך עד שגדלתי, לא הבנתי את המסר של המותג לגבי שוויה של האישה. כעת אני מסכימה לו בלב שלם, לוריאל פריז מעודדת נשים לקבל את היופי שלהן ולחגוג את הערך שלהן. לכבוד הוא לי לעבוד עם לוריאל פריז כדי לסייע להפיץ את המסר הזה לנשים צעירות נוספות" אומרת ליה מישל.

"נבחרת החלומות" של המותג לוריאל פריז מורכבת מכוכבות בינלאומיות ומובילות דעה המגיעות מכל קצוות העולם ומייצגות את הפנים השונות של היופי, ביניהן: ברברה פלווין, ג’ניפר לופז, מילה ג’ובוביץ’, רייצ’ל וייס, ביונסה נואלס, דיאן קרוגר, קלאודיה שיפר, אוונג’לין לילי, ג’יין פונדה, אווה לונגוריה, פרידה פינטו, איימי מולינס ועוד.

לדברי סיריל שאפוי, הנשיא הבינלאומי של לוריאל פריז – "אני נרגש עם הצטרפותה של ליה מישל לרשימת הדוברות המדהימה שלנו. בתוך כמה שנים, הכישרון המדהים שלה הפך אותה לאחת השחקניות הצעירות הפופולריות ביותר בסדרות טלוויזיה. ליה היא כיפית, מקורית, בעלת חוש לסגנון, ומשקפת בצורה מלאה את ערכי המותג".

ליה מישל - שגרירת היופי של לוריאל פריז. צילום: יח"צ לוריאל פריז
ליה מישל – שגרירת היופי של לוריאל פריז. צילום: יח"צ לוריאל פריזעמוד זה נצפה: 458 פעמים

רכילות

אני מאשר/ת קבלת דיוור