חיפוש באינדקס עסקים

להיראות טוב.. להרגיש טוב יותר

פורסם מאת: בתאריך: 6 אפריל 2014

ביום ו’ האחרון בכתבה מרגשת במהדורת שישי של ערוץ 10  לא היה ניתן להישאר  עם עיניים יבשות.
’להיראות טוב… להרגיש טוב יותר’ הוא שמה של תכנית כלל-ארצית שמפעילה האגודה למלחמה בסרטן והיא מיועדת לאנשים העוברים טיפול במחלת הסרטן ואינה כרוכה בתשלום. התכנית מציעה הדרכה וייעוץ כיצד להתמודד עם השינויים החיצוניים בגוף במהלך הטיפול האונקולוגי. הרעיון העומד מאחורי הפרויקט מבוסס על התובנה, כי באמצעות טיפוח המראה החיצוני ופינוק הנשים המחלימות ממחלת הסרטן, חל שיפור בהרגשתן הפנימית בעת ההתמודדות עם המחלה, ובעקבות כך הן תרגשנה טוב יותר ככל שניתן.

מעצב השיער המוכשר אבי מלכה והמאפר דודי מלכה, פנו לאגודה למלחמה בסרטן ביוזמה מבורכת וביקשו להכין קליפ המתעד את תהליך עיצוב השיער, איפור, והלבשת חולות הסרטן, במטרה להעלות חיוך על שפתי הנשים החולות ולהדגיש את חשיבות המראה החיצוני. התאמת הפאות נערכה אצל רבקה זהבי פאות Wigs & Hair Fashion החברה הגדולה בישראל לייצור שיווק ומכירה של פאות.

בנימה אופטימית אבי ודודי מלכה מוסרים לכל הנשים חולות הסרטן ברחבי הארץ והעולם:  "אנשים שחולים בסרטן תמיד יכולים להיראות טוב מה שגורם להם להרגיש טוב.. וזהו שם הפרויקט להראות טוב להרגיש טוב.. באהבה אבי ודודי מלכה."

כל המשתתפים בהפקת הקליפ מבצעים את הפעילות בהתנדבות ובמסירות הראויה לשמה.
עיצוב שיער -אבי מלכה והצוות המספרה, צלם -אלון שפרנסקי- סטיילינג- מזל חסון -עריכה הקליפ -נמרוד פלד פאות-רבקה זהבי ואמיר זהבי איפור- טל פלג –איפור -סוניה סאפדל איפור-דודי מלכה . ,תודה מיוחדת לחנה גרטלר .לרמי מחברת גויה. ולכל המלאכיות שהן בנות האגודה שבזכותן הפרויקט לא היה יוצא לפעול עדנה מאיה אורית ופרונסין… וכמובן לכל הבנות שהשתתפו בקליפ מיכל, ברנדה, בת שבע ,קרן,מיה,מילי,אלה,סימה,נטע,אסנת,יפעת,ירדנה,חנה,מיכל,אידית ואורית ,תודה ענקית ורק בריאות. אמן. תודה מיוחדת לחברת LOREAL ISRAEL. ולערוץ 10 שדאגו לתעד את כל הרגעים המרגשים.עמוד זה נצפה: 313 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור