חיפוש באינדקס עסקים

לבחור תספורת אופנתית

פורסם מאת: barosh בתאריך: 29 דצמבר 2010

לבחור תספורת אופנתית שתתאים לך

אם את מרגישה שאת רוצה לעשות שינוי במראה אחת הדרכים הטובות ביותר היא לשנות עיצוב שיער ולבחור לעצמך תספורת אופנתית שתתאים לך ותחמיא לך.

לבחור תספורת אופנתיתלפני שאת בוחרת לעצמך תספורת קחי כמה נקודות בחשבון:

חשבי כמה זמן יהיה דרוש לך על מנת לשמור על מראה השיער הרצוי לך. כמה זמן תצטרכי לבלות מול המראה. אם לא מתאים לך לבלות מול המראה עם פן ביד בכל בוקר, קחי זאת בחשבון בבחירת התספורת הנכונה עבורך.

אם אין לך זמן לסדר את השיער בכל בוקר, בחרי תספורת שמתאימה לסוג השיער הטבעי שלך ולמבנהו הטבעי. אם יש לך שיער חלק בחרי בתספורת הבנויה על ובשביל שיער חלק, אם יש לך תלתלים בחרי בתספורת הבנויה עבור תלתלים. אם התספורת מותאמת למבנה השיער הטבעי שלך תוכלי לחסוך הרבה זמן עיצוב.

שיער גלי, ארוך – אם יש לך שיער גלי וארוך, בחרי בתספורת הבנויה עבור שיער כזה. תספורת כזו היא בדרך כלל בעלת סגנון רומנטי ותכלול דירוג שיעניק לשיער חיות  קפיציות ותנועה טבעית. שיער ארוך וגלי, בכל תספורת שהיא מחייב עיצוב השיער והברשתו. שיער גלי וארוך שאינו מטופח נראה מוזנח ולא מחמיא. לשיער גלי אפשר לבחור גם בתספורת קצרה, סקסית וחצופה. תספורת כזו תעניק לך מראה בלתי שגרתי, בולט ואין צורך להשקיע יותר מדי זמן בטיפוחה ועיצובה ברמה הימיומית.

ברגע שתחליטי מה אורך התספורת שאת רוצה, תוכלי לעיין במגזינים או אתרי אינטרנט ולקבל השראה ורעיונות. הכי חשוב שהתספורת תתאים למבנה פנייך, כמו מסגרת יפה שמדגישה את הציור בתוכה.תספורת מתאימה תבליט את עינייך ועצמות לחייך, תרחיב פנים ארוכות מדי, תצר פנים עגולות מדי, תקצר מצח גבוה מדי, תרכך פנים קשות ומרובעות… קו הגזירה והתאמת התספורת למבנה הפנים הוא זה שקובע את זה שזו התספורת הנכונה עבורך וזה שיקצור עבורך את המחמאות.עמוד זה נצפה: 452 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור