חיפוש באינדקס עסקים

כף רגל חלקה – ארט קוסמטיקס

פורסם מאת: barosh בתאריך: 23 מאי 2011

כף רגל חלקה - ארט קוסמטיקסממש עכשיו כשהקיץ כבר כמעט כאן והסנדלים חוזרים למרכז הבמה – הציצו רגע על כפות הרגליים שלכם.

נראה לכם לחשוף את כפות הרגליים כמו שהן? אולי צריך לקבוע פגישה עם פדיקוריסטית? הרשו לנו להמליץ על אור אזולאי מהמרכז לקוסמטיקה פרא רפואית – ארט קוסמטיקס.

כשרואים את אור אזולאי בעבודה מבינים מיד שכפות הרגליים שלך לא יכולות לקבל טיפול יותר מקצועי ויותר קפדני. אור אינה מבצעת טיפולי פדיקור סטנדרטיים שכוללים השרייה של כפות הרגליים, שפשוף והסרה של העור היבש באזור העקבים, מעט עיצוב לציפורניים ולק לסיום.

אור מעניקה לכל טיפול פדיקור את תשומת הלב המכסימלית ואכן, מבטיחה ללקוחותיה כפות רגליים רכות ומטופחות ברמה יוצאת דופן. תוך שימוש במכונת שיוף מיוחדת מסירה אור את העור הקשה והיבש מכפות הרגליים ביסודיות קפדנית, מכל פינה, חריץ וקפל.

ציפורני הרגליים מקבלות עיצוב מיוחד ואסתטי וכפות הרגליים שלך אחרי הטיפול רכות ונעימות כפו כף רגל של תינוק.

כף רגל חלקה - ארט קוסמטיקסאזור הטיפול אסתטי ונעים, הלקוחות יושבים על כסא מיוחד ונוח, ציוד החיטוי נמצא ממש לעיני הלקוחות שיכולים לראות עד כמה מקפידה אור לחטא את הציוד בו היא משתמשת והאווירה במקום משפחתית ונעימה. אור אזולאי מומחית לטיפול בציפורן חודרנית.

מומחיותה זו מביאה אליה לקוחות מכל הארץ שסובלים מהכאב העז המלווה הופעה של ציפורן חודרנית. ואם יש צורך בטיפול פדיקור לסובלים מרגליים סוכרתיות? אור אזולאי מארט קוסמטיקס היא הכתובת לטיפול ברמה ומקצועיות יוצאת דופן.

מה שנשאר זה להתקשר, לקבוע מועד ולהתחיל את הקיץ בצעד הנכון, בכף רגל בטוחה ומטופחת.

ארט קוסמטיקס – דרך השלום 101 תל אביב טל. 077-4904700עמוד זה נצפה: 396 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור