חיפוש באינדקס עסקים

יעל גולדמן למעצבת האופנה מאיה נגרי

פורסם מאת: barosh בתאריך: 31 ינואר 2010

הדוגמנית והשחקנית יעל גולדמן נבחרה לשמש כפרזנטורית של מותג האופנה מאיה נגרי לעונה הקרובה ותוביל את קמפיין קולקציית אביב-קיץ 2010 של המעצבת המצליחה, תמורת 30 אלף דולר. יעל גולדמן משתתפת יעל גולדמן למעצבת האופנה מאיה נגריבימים אלו בדרמה היומית "נשות הטייסים" המשודרת בערוץ 10, וכמנחת תוכנית הבידור Y בעשר ב-יס.

מאיה נגרי מסרה: "יעל גולדמן מייצגת בעיני יופי ישראלי אמיתי. ליעל יש אמירה אופנתית אמיתית ומעבר להיותה דוגמנית יפהפייה היא גם אישה חזקה, אינטליגנטית ומצליחה. גולדמן היא אחת הדמויות האהובות בעולם התרבות, הבידור, היופי והאופנה הישראלי וככזו היא תייצג באופן הטוב והשלם ביותר את בית האופנה שלנו. אופייה ואורח חייה של גולדמן תואם את החזון והרוח העיצובית של המותג. יש לה אמירה אישית, היא מאמינה באיזון נכון בין גוף ונפש ומשדרת אלגנטיות, קלאסיות ועל זמניות, בדיוק כמו הנשים שמתחברות לבגדים שלנו".

יעל גולדמן: "אני שמחה וגאה לעבוד עם מעצבת מלאת השראה ובעלת השקפת עולם רחבה ומרתקת כמו של מאיה נגרי. תפיסת הנשיות שלה, שמבקשת לקבל כל אישה כפי שהיא ולהעצים אותה באמצעות סגנון וטעם טוב, מתאימה מאוד לערכים שאני מאמינה בהם. אני בטוחה שגם קולקציית הקיץ של מאיה תהיה מפתיעה ואוונגארדית כמו כל הקולקציות הקודמות שלה, שתמיד התחברתי אליהן".

בין היתר השתתפה גולדמן בקמפיינים של גלרי לאפייט, ארמאני, מקדולנד, ה.שטרן ועוד. את דרכה הטלוויזיונית החלה גולדמן כמנחה בתוכנית "אקזיט" בערוץ 10, ומשם המשיכה לתפקידים נחשקים רבים. לאחרונה נישאה גולדמן לשחקן המוערך אורי פפר.

מאיה נגרי (32) הינה מעצבת אופנה מוערכת, בוגרת בית הספר לעיצוב שנקר, שהצליחה להתברג בלב תעשיית האופנה הישראלית, הודות לעיצובים מוקפדים, אלגנטיים וקלאסיים, ועם זאת מלאי השראה ותעוזה. הקולקציות של נגרי לוקחות השראתן מדמות האישה האמיתית והחזקה, שמבקשת להרגיש את היופי וההדר הפנימי שלה באמצעות סגנון וטעם טוב. בעיצוביה מביאה נגרי לידי ביטוי את הטרנדים המובילים לא רק בעולם האופנה, אלא גם מתחומי התרבות, האומנות והארכיטקטורה.

יעל גולדמן למעצבת האופנה מאיה נגרי

יעל גולדמן למעצבת האופנה מאיה נגרי

יעל גולדמן למעצבת האופנה מאיה נגרי
יעל גולדמן למעצבת האופנה מאיה נגריעמוד זה נצפה: 389 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור