חיפוש באינדקס עסקים

יופי סלבי – מראה איפור סתיו חורף 2009/10 – גרלן

פורסם מאת: barosh בתאריך: 31 אוגוסט 2009

המראה המזרח – אירופאי כובש בסערה את עונת סתיו 2009. דוגמנית העל נטליה וודיאנובה, הפרזנטורית יופי סלבי - מראה איפור סתיו חורף 2009/10 - גרלןעוצרת הנשימה של בית גרלן היוקרתי היוותה השראה ליצירת מראה איפור סתיו 2009 של המותג.
אוליבייה אושדמזון, המנהל האומנותי של בית גרלן: "כאשר רציתי ליצור את מגוון המוצרים לסתיו השנה, שאבתי את ההשראה מהעבר של נטליה שלנו. היופי שלה משקף את הנשמה הסלבית של רוסיה הגדולה. מרחבי הפרובינציות נכנסו להיסטוריה עם פולקלור נוצץ ואווירה צבעונית".
את קולקציית סתיו/חורף 2009 בחרה ענקית הקוסמטיקה היוקרתית גרלן, להקדיש ליופי הסלבי הקלאסי (יופי מזרח אירופאי).
ההשראה ליצירת המראה והקולקציה הגיעה מכיוון לא צפוי – דוגמנית העל נטליה וודיאנובה, מי שמייצגת המותג בשנה האחרונה, נושאת מורשת סלבית מובהקת.
נטליה נולדה ברוסיה למשפחת איכרים קשת יום והתגלתה בגיל 12 ע"י סוכן דוגמניות, עת עזרה בדוכן הירקות המשפחתי בשוק של מוסקבה.
קולקציית האיפור BEAUTE SLAV חיה ונושמת את סממני הפולקלור הסלאבי הקלאסיים, הן מבחינת מראה האיפור אותו מציגה נטליה בויז’ואל עוצר נשימה, הן מבחינת מוצרי הקולקציה והן מבחינת עיצוב האריזות ודקורציית המוצרים, המעוטרים בדוגמאות פרחים מסורתיות, ממש כמו הרקמות אותן הבבושקות נוהגות לרקום מאות שנים.
בקולקציה ניתן למצוא מוצרים במהדורה מוגבלת, תוספות קבועות לליינים קיימים ואף מוצר חדש ומדהים – KISS KISS BABY שפתון טיפולי, לשפתיים רכות ומלטפות, ממש כמו עור של תינוק.עמוד זה נצפה: 419 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור