חיפוש באינדקס עסקים

טרנדים חמים בקצות האצבעות

פורסם מאת: בתאריך: 12 אוקטובר 2014

ביום שישי ה 5 לספטמבר הצטרפה OPI לתצוגת האופנה של שרלוט רונסון בלא פחות ולא יותר בלינקולן סנטר להצגת הקולקציה על מסלולי הדוגמנות בשבוע האופנה בניו יורק.
להשלמת המראה הכולל בחרה שרלוט במנעד הצבעים הכחולים החל מצבעי הפסטל ועד לכחול נייבי, גוון מנטה עדין וצבעי קרם ניטראליים.
בנוסף, בעזרת גוון המנטה, שעוד לא נראה בקולקציות קודמות ויושק רק בשנת 2015, בחרה שרלוט לבצע משחקי נייל ארט עדינים והציגה מניקור חצי ירח א- סימטרי על ציפורני הדוגמניות.
הגוונים הבולטים בהם נעשה שימוש הם:
"Put a Coat On It!" ,  "Jade is the New Black" ,  and "Barefoot in Barcelona"  with  "Need Sunglasses?"
והם יושקו בפברואר 2015 לציבור הרחב.

בנוסף, רק יממה לאחר מכן, ובאותו המקום כיכבה OPI במסלולי התצוגה של המעצב BCBGMAXAZARIA. הפעם, ציפורני הדוגמניות נצבעו בשכבת בסיס חלבית ושקופה להגנה על הציפורן ולאחר מכן בשתי שכבות נוספות, של 2 הגוונים רבי המכר: Soft Pink  ו Bubble Bath שנתן להן מראה ניטראלי, רך ונקי שהשתלב באופן מושלם עם הקולקציה בסגנון הרומנטי, הלבן והגזרות הנקיות. לקולקציה שהתהדרה בסגנון בוהמייני הצטרפו ציפורניים אשר נצבעו בגוון האדום, שנוצר מתוך שיתוף פעולה עם ענקית המשקאות Coca kola ובעזרתו הוצגו צורות גיאומטריות וחדות אך עדיין תוך שמירה על קו נקי ובסיס שקוף.

לעומת השקיפות בה בחרו במקס עזריה בחרה המעצבת Dion Lee במראה ציפורניים נועז, בעזרת קו מתכתי בצבע כסוף אשר נמרח על צד הציפורן בצורה אנכית בשונה מהפס לו אנו רגילים בפרנץ’ מניקור הרגיל, מה שנתן הבזקים קטנים של אור אשר הצליחו לתפוס את העין ויצרו עניין.

OPI  ידועה בשיתופי הפעולה הרבים שהיו לה עם מעצבי אופנה גדולים ומוכרים, כמו כן היצירתיות שמפגינה ענקית הלקים, מסקרנת, מרגשת ומפתיעה כל פעם מחדש.


 עמוד זה נצפה: 393 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור